Terminarz: Wszystkie zespoły | [ Centralna Liga Juniorów Młodszych ]


Kolejka 1

sobota, 21.08.2021
11:00 KP GKS Tychy S.A.-Górnik Zabrze SA1 - 3
12:00 Zagłębie Lubin-Miedź Legnica3 - 1
12:00 Odra Opole-RKS Raków Częstochowa S.A.0 - 4
14:00 Śląsk Wrocław-Centrum Szkolenia AP3 - 2

Kolejka 2

sobota, 28.08.2021
12:00 Górnik Zabrze SA-Odra Opole5 - 1
12:00 Centrum Szkolenia AP-RKS Raków Częstochowa S.A.1 - 1
12:00 Miedź Legnica-KP GKS Tychy S.A.0 - 0
14:00 Śląsk Wrocław-Zagłębie Lubin2 - 4

Kolejka 3

sobota, 04.09.2021
12:00 KP GKS Tychy S.A.-Śląsk Wrocław1 - 2
12:00 Odra Opole-Miedź Legnica3 - 0
14:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Górnik Zabrze SA3 - 1
niedziela, 05.09.2021
12:00 Zagłębie Lubin-Centrum Szkolenia AP0 - 3

Kolejka 4

sobota, 11.09.2021
11:00 Zagłębie Lubin-KP GKS Tychy S.A.3 - 0
11:00 Śląsk Wrocław-Odra Opole3 - 1
11:00 Centrum Szkolenia AP-Górnik Zabrze SA0 - 4
11:00 Miedź Legnica-RKS Raków Częstochowa S.A.0 - 1

Kolejka 5

sobota, 18.09.2021
12:00 Górnik Zabrze SA-Miedź Legnica3 - 1
12:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Śląsk Wrocław4 - 4
12:00 KP GKS Tychy S.A.-Centrum Szkolenia AP2 - 1
12:00 Odra Opole-Zagłębie Lubin1 - 3

Kolejka 6

sobota, 25.09.2021
11:00 Zagłębie Lubin-RKS Raków Częstochowa S.A.1 - 1
11:00 Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze SA3 - 2
11:00 KP GKS Tychy S.A.-Odra Opole2 - 1
11:00 Centrum Szkolenia AP-Miedź Legnica0 - 1

Kolejka 7

sobota, 02.10.2021
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-KP GKS Tychy S.A._ - _
11:00 Górnik Zabrze SA-Zagłębie Lubin_ - _
11:00 Odra Opole-Centrum Szkolenia AP_ - _
11:00 Miedź Legnica-Śląsk Wrocław_ - _

Kolejka 8

sobota, 09.10.2021
11:00 Centrum Szkolenia AP-Śląsk Wrocław_ - _
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Odra Opole_ - _
11:00 Górnik Zabrze SA-KP GKS Tychy S.A._ - _
11:00 Miedź Legnica-Zagłębie Lubin_ - _

Kolejka 9

sobota, 16.10.2021
11:00 Zagłębie Lubin-Śląsk Wrocław_ - _
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Centrum Szkolenia AP_ - _
11:00 Odra Opole-Górnik Zabrze SA_ - _
11:00 KP GKS Tychy S.A.-Miedź Legnica_ - _

Kolejka 11

sobota, 30.10.2021
11:00 Górnik Zabrze SA-Centrum Szkolenia AP_ - _
11:00 Odra Opole-Śląsk Wrocław_ - _
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Miedź Legnica_ - _
11:00 KP GKS Tychy S.A.-Zagłębie Lubin_ - _

Kolejka 12

sobota, 06.11.2021
11:00 Zagłębie Lubin-Odra Opole_ - _
11:00 Centrum Szkolenia AP-KP GKS Tychy S.A._ - _
11:00 Śląsk Wrocław-RKS Raków Częstochowa S.A._ - _
11:00 Miedź Legnica-Górnik Zabrze SA_ - _

Kolejka 13

sobota, 13.11.2021
11:00 Górnik Zabrze SA-Śląsk Wrocław_ - _
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Zagłębie Lubin_ - _
11:00 Odra Opole-KP GKS Tychy S.A._ - _
11:00 Miedź Legnica-Centrum Szkolenia AP_ - _

Kolejka 14

sobota, 20.11.2021
11:00 Śląsk Wrocław-Miedź Legnica_ - _
11:00 Zagłębie Lubin-Górnik Zabrze SA_ - _
11:00 Centrum Szkolenia AP-Odra Opole_ - _
11:00 KP GKS Tychy S.A.-RKS Raków Częstochowa S.A._ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności