Terminarz: Wszystkie zespoły | [ II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych ]


Kolejka 1

sobota, 21.08.2021
10:00 GKS Piast S.A. Gliwice-KS Rozwój Katowice5 - 1
niedziela, 22.08.2021
09:00 SKS Gwarek Zabrze-Centrum Szkolenia AP3 - 3
10:00 PKS Józefka Chorzów-RKS Raków Częstochowa1 - 8
11:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-BS Polonia Bytom0 - 2

Kolejka 2

sobota, 28.08.2021
11:00 BS Polonia Bytom-Centrum Szkolenia AP3 - 1
13:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-PKS Józefka Chorzów3 - 2
niedziela, 29.08.2021
10:00 KS Rozwój Katowice-SKS Gwarek Zabrze1 - 7
12:00 RKS Raków Częstochowa-GKS Piast S.A. Gliwice2 - 4

Kolejka 3

środa, 01.09.2021
13:00 Centrum Szkolenia AP-KS Rozwój Katowice1 - 1
17:00 SKS Gwarek Zabrze-RKS Raków Częstochowa2 - 1
17:00 GKS Piast S.A. Gliwice-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
17:00 PKS Józefka Chorzów-BS Polonia Bytom0 - 4

Kolejka 4

sobota, 04.09.2021
10:00 BS Polonia Bytom-KS Rozwój Katowice2 - 0
niedziela, 05.09.2021
09:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-SKS Gwarek Zabrze0 - 2
10:00 RKS Raków Częstochowa-Centrum Szkolenia AP4 - 0
10:00 PKS Józefka Chorzów-GKS Piast S.A. Gliwice0 - 8

Kolejka 6

sobota, 18.09.2021
10:00 GKS Piast S.A. Gliwice-SKS Gwarek Zabrze2 - 1
10:00 BS Polonia Bytom-RKS Raków Częstochowa3 - 2
niedziela, 19.09.2021
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-KS Rozwój Katowice3 - 0
10:00 PKS Józefka Chorzów-Centrum Szkolenia AP1 - 7

Kolejka 7

sobota, 25.09.2021
15:30 KS Rozwój Katowice-PKS Józefka Chorzów4 - 1
niedziela, 26.09.2021
10:00 RKS Raków Częstochowa-Zagłębie S,A, Sosnowiec2 - 2
10:00 SKS Gwarek Zabrze-BS Polonia Bytom1 - 0
10:00 Centrum Szkolenia AP-GKS Piast S.A. Gliwice0 - 3

Kolejka 8

niedziela, 03.10.2021
10:00 Centrum Szkolenia AP-SKS Gwarek Zabrze_ - _
10:00 RKS Raków Częstochowa-PKS Józefka Chorzów_ - _
10:00 BS Polonia Bytom-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
13:30 KS Rozwój Katowice-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _

Kolejka 9

sobota, 09.10.2021
10:00 GKS Piast S.A. Gliwice-RKS Raków Częstochowa_ - _
niedziela, 10.10.2021
10:00 Centrum Szkolenia AP-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 PKS Józefka Chorzów-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
10:00 SKS Gwarek Zabrze-KS Rozwój Katowice_ - _

Kolejka 12

niedziela, 31.10.2021
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-Centrum Szkolenia AP_ - _
10:00 RKS Raków Częstochowa-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 PKS Józefka Chorzów-SKS Gwarek Zabrze_ - _
10:00 BS Polonia Bytom-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _

Kolejka 13

niedziela, 07.11.2021
10:00 SKS Gwarek Zabrze-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _
10:00 KS Rozwój Katowice-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
10:00 RKS Raków Częstochowa-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 Centrum Szkolenia AP-PKS Józefka Chorzów_ - _

Kolejka 14

sobota, 13.11.2021
10:00 GKS Piast S.A. Gliwice-Centrum Szkolenia AP_ - _
niedziela, 14.11.2021
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-RKS Raków Częstochowa_ - _
10:00 PKS Józefka Chorzów-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 BS Polonia Bytom-SKS Gwarek Zabrze_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności