Terminarz: Wszystkie zespoły | + U17 - II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych


Kolejka 1

sobota, 20.03.2021
10:00 Ruch Chorzów S.A.-BS Polonia Bytom3 - 0
10:00 MKS Zaborze-Zagłębie S,A, Sosnowiec3 - 3
10:00 UKS Ajax Częstochowa-Ruch Radzionków1 - 10

Kolejka 6

sobota, 24.04.2021
11:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-Ruch Radzionków4 - 5
11:30 Ruch Chorzów S.A.-KS Rozwój Katowice2 - 1
niedziela, 25.04.2021
10:00 UKS Ajax Częstochowa-UKS Ruch Chorzów1 - 2
11:00 MKS Zaborze-BS Polonia Bytom1 - 2

Kolejka 7

czwartek, 29.04.2021
17:30 UKS Ruch Chorzów-Ruch Chorzów S.A.1 - 4
sobota, 01.05.2021
09:00 KS Rozwój Katowice-Zagłębie S,A, Sosnowiec0 - 2
10:00 BS Polonia Bytom-UKS Ajax Częstochowa5 - 1
11:00 Ruch Radzionków-MKS Zaborze5 - 2

Kolejka 2

środa, 05.05.2021
18:00 MKS Zaborze-UKS Ajax Częstochowa_ - _
18:00 BS Polonia Bytom-KS Rozwój Katowice_ - _
18:00 Ruch Radzionków-Ruch Chorzów S.A._ - _
18:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 8

sobota, 08.05.2021
09:00 BS Polonia Bytom-Ruch Chorzów S.A.0 - 1
10:00 Ruch Radzionków-UKS Ajax Częstochowa8 - 3
11:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-MKS Zaborze1 - 2
11:30 UKS Ruch Chorzów-KS Rozwój Katowice4 - 1

Kolejka 9

sobota, 15.05.2021
10:00 KS Rozwój Katowice-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
11:30 Ruch Chorzów S.A.-Ruch Radzionków_ - _
niedziela, 16.05.2021
10:00 UKS Ajax Częstochowa-MKS Zaborze_ - _

Kolejka 3

środa, 19.05.2021
18:00 UKS Ruch Chorzów-BS Polonia Bytom_ - _
18:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Zaborze_ - _
18:00 UKS Ajax Częstochowa-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
18:00 KS Rozwój Katowice-Ruch Radzionków_ - _

Kolejka 10

sobota, 22.05.2021
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-UKS Ajax Częstochowa_ - _
10:00 MKS Zaborze-Ruch Chorzów S.A._ - _
10:00 BS Polonia Bytom-UKS Ruch Chorzów_ - _
10:00 Ruch Radzionków-KS Rozwój Katowice_ - _

Kolejka 1

środa, 26.05.2021
10:00 KS Rozwój Katowice-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 11

sobota, 29.05.2021
10:00 BS Polonia Bytom-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
10:00 KS Rozwój Katowice-MKS Zaborze_ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-Ruch Radzionków_ - _
10:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Ajax Częstochowa_ - _

Kolejka 12

sobota, 05.06.2021
10:00 MKS Zaborze-UKS Ruch Chorzów_ - _
10:00 Ruch Radzionków-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-Ruch Chorzów S.A._ - _
10:00 UKS Ajax Częstochowa-KS Rozwój Katowice_ - _

Kolejka 4

środa, 09.06.2021
18:00 UKS Ajax Częstochowa-Ruch Chorzów S.A._ - _
18:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-BS Polonia Bytom_ - _
18:00 Ruch Radzionków-UKS Ruch Chorzów_ - _
18:00 MKS Zaborze-KS Rozwój Katowice_ - _

Kolejka 13

sobota, 12.06.2021
10:00 BS Polonia Bytom-MKS Zaborze_ - _
10:00 KS Rozwój Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-UKS Ajax Częstochowa_ - _
10:00 Ruch Radzionków-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _

Kolejka 14

niedziela, 20.06.2021
10:00 UKS Ajax Częstochowa-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 MKS Zaborze-Ruch Radzionków_ - _
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 5

niedziela, 27.06.2021
10:00 KS Rozwój Katowice-UKS Ajax Częstochowa_ - _
10:00 BS Polonia Bytom-Ruch Radzionków_ - _
10:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-MKS Zaborze_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności