U17: ''Mało jakości, dużo przypadku'' - przegrana w meczu na szczycie

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW -  RUCH RADZIONKÓW 4:6

Trener Daniel Tukaj: Po wyniku widać, że dzisiaj na Kresach byliśmy świadkami radosnego futbolu. Wygrała drużyna bardziej zdeterminowana, bo jeśli chodzi o sytuacje bramkowe, to był w nich remis. Mało dziś było jakości w grze, a więcej przypadku. Jak wiemy piłka nożna jest grą błędów, a my popełniliśmy o dwa więcej niż Radzionków. Pozytywem może być fakt, że dwukrotnie przegrywając potrafiliśmy doprowadzić do remisu. Kolejna lekcja pokory dla nas, która pokazuje ile jeszcze przed nami pracy.

CLJ U17: ''Zwycięstwo buduje pewność siebie'' - cenna wygrana z Rakowem /foto/

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  RUCH CHORZÓW - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 2:1

Trener Paweł Drapała: Drugie zwycięstwo z rzędu na pewno buduje pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Było dzisiaj widać na boisku, że potrafimy grać w piłkę nożną. Pierwsza połowa remisowa, ale trzeba powiedzieć, że z gry mieliśmy więcej, bo utrzymywaliśmy się przy piłce, tworzyliśmy okazje bramkowe, a nawet i 100procentową tuż przed przerwą, której niestety nie wykorzystaliśmy. Druga połowa stała się bardziej wyrównana, nawet ze wskazaniem na rywali, ale to my po odbiorze dobrze wyszliśmy z kontrą i po strzale Krystiana Muchy, obrońca chcąc wybić piłkę zaliczył trafienie samobójcze. Gratulacje dla całej drużyny, bo my trenerzy, mogliśmy się czuć dumni, że prowadzimy tak zdeterminowaną i dążącą do wygrania drużynę, która na pewno ma umiejętności, aby powalczyć o komplet punktów z każdym w tej lidze.  

U17: ''Typowy mecz walki'' - wygrywamy w Bytomiu

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  BS POLONIA BYTOM - RUCH CHORZÓW 0:1

Trener Daniel Tukaj: Typowy mecz walki, jak przystało na derby. Trzeba dzisiaj pochwalić chłopaków, że od początku weszli w to spotkanie z dużym zaangażowaniem, czego efektem była szybko zdobyta bramka, jak się później okazało zwycięska. Warunki nie były dziś łatwe, wiatr przeszkadzał w graniu, jednak poradziliśmy z tym sobie lepiej niż przeciwnik. Mecz toczył się głównie w środkowej części boiska, z małą ilością akcji podbramkowych, a zarówno my, jak i Polonia staraliśmy się zaskoczyć rywala po stałych fragmentach gry. Dzisiejsza wygrana jest efektem dobrze realizowanych zadań taktycznych, woli walki i determinacji wszystkich zawodników. 

Poprawiono: sobota, 15, maj 2021 09:11

Odsłony: 163

Czytaj więcej: U17: ''Typowy mecz walki'' - wygrywamy w Bytomiu

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności