CLJ U17: ''Pojawiła się myśl, że będziemy walczyć o utrzymanie" - trener Paweł Drapała o grze na poziomie centralnym

Drużyna juniorów młodszych występująca w Centralnej Lidze Juniorów uplasowała się na najniższym stopniu podium. Chłopcy w 14 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 23 punkty. Na taką sumę oczek złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Zawodnicy trenera Pawła Drapały zdobyli 23 bramki, tracąc przy tym o jedną więcej. 

Trener Paweł Drapała: Trzeba powiedzieć że tegoroczna runda wiosenna zakończyła się do nas bardzo dobrze. Po nieciekawym początku, gdzie w trzech meczach zdobyliśmy jeden punkt pojawiła się myśl, że będziemy walczyć o utrzymanie.

U17: ''Rozwój indywidualny będzie wzrastał" - trener Daniel Tukaj o zakończonym sezonie

Juniorzy młodsi, którzy swoje mecze rozgrywali w II Lidze Wojewódzkiej uplasowali się na czwartym miejscu w klasyfikacji końcowej. Po czternastu  spotkaniach licznik punktów zatrzymał się na 26 oczkach. Drużyna ośmiokrotnie zwyciężała, dwa razy remisowała i czterokrotnie musiała uznać wyższość rywali. Nasi przeciwnicy wyciągali piłkę z siatki 33 razy natomiast my pozwoliliśmy im na zdobycie 27 bramek.

Trener Daniel Tukaj: Jeśli chodzi o podsumowanie tego sezonu, to na wstępie trzeba powiedzieć, że osiągnęliśmy założony cel, czyli utrzymanie II Ligi Wojewódzkiej.

U17: ''Nasza gra się posypała'' - przegrywamy z Zagłębiem

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:3

Trener Daniel Tukaj: Pomimo tak bardzo niekorzystnego wyniku uważam, że nie zagraliśmy złego meczu. Chłopcy byli bardzo zaangażowani i chcieli wygrać to spotkanie, dlatego wyniki nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Mecz był szybki, obfitował w dużo sytuacji podbramkowych. Uczulaliśmy zawodników, że goście bardzo dobrze radzą sobie przy stałych fragmentach gry i niestety, pod koniec spotkania w ten sposób straciliśmy bramkę. Okazała się ona kluczowa, bo nasza gra po niej się posypała. Ruszyliśmy do ataku, bardziej zaryzykowaliśmy i straciliśmy kolejne gole. Szkoda, bo zasłużyliśmy co najmniej na remis.

Poprawiono: środa, 23, czerwiec 2021 11:33

Odsłony: 119

Czytaj więcej: U17: ''Nasza gra się posypała'' - przegrywamy z Zagłębiem

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności