Chorzowskie MINI EURO już w niedzielę! Państwa i grupy rozlosowane!

W najbliższą niedzielę, tj. 20 czerwca, na płycie głównej Stadionu przy ul. Cichej 6 będziemy świadkami prawdziwego piłkarskiego święta!

Cztery drużyny "Niebieskich"  z rocznika 2012, a do tego dwanaście zespołów z klubów partnerskich Ruchu Chorzów będzie rywalizowało pomiędzy sobą o tytuł mistrza Chorzowskiego MINI EURO 2021

Na starcie imprezy oprócz AdleRków zameldują się: Salos Dąbrowa Górnicza, Football Project Suszec, Urania Ruda Śląska, Górnik Radlin, Pogoń Ruda Śląska, Fortuna Wyry, LKS Wisła Wielka, Orzeł Mokre, Unia Kalety, Śląsk Świętochłowice, Hejnał Kęty oraz AP United. 

Rywalizacja rozpocznie się w czterech grupach, następnie zwycięzcy każdej z nich utworzą kolejną grupę, w której będą walczyły o tytuł mistrzowski, zespoły z drugiego miejsca zagrają o lokaty 5-8, z trzeciego o 9-12 i z czwartego o 13-16.

Turniejowo, sparingowo, AdleRkowo!

Piękna pogoda dopisuje, więc nasze najmłodsze grupy nie próżnują i aktywnie spędzają na boisku każdą wolną chwilę. Dzięki temu oprócz dobrej zabawy, AdleRki wciąż podnoszą swoje umiejętności piłkarskie i rozwijają się fizycznie. Zgodnie z naszym zwyczajem zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniami poszczególnych grup.

Rocznik 2015

Drużyna skrzatów młodszych udała się w sobotę na swój pierwszy piłkarski turniej, natomiast w niedzielę rozegrała mecz towarzyski.

Poprawiono: poniedziałek, 14, czerwiec 2021 14:28

Odsłony: 141

Czytaj więcej: Turniejowo, sparingowo, AdleRkowo!

Długi weekend AdleRków - zwycięstwo w turnieju, awans w lidze

Jak co wtorek zapraszamy na podsumowanie ostatnich dni naszych AdleRków! Pomimo tego, że był to długi weekend dwie z naszych drużyn nie próżnowały. Rocznik 2011 wyjechał na mocno obsadzony turniej organizowany przez AP Chrzanów 21, natomiast 2013 do Zabrza na zamagania Klasy Ekstra. 

Rocznik 2011

W turniejowych zmaganiach w Chełmku nasi zawodnicy nie mieli sobie równych! AdleRki zdeklasowały pozostałe zespoły, a królem strzelców został Dawid Kromolan. Gratulujemy! 

Trener Albert Michalik: Turniej był podzielony na 3 grupy, z których następnie zwycięzcy grali w grupie złotej, srebrnej i brązowej. Początkowo graliśmy w grupie z Fablokiem Chrzanów, Polonią Kraków oraz AP Wieliczka.

Poprawiono: wtorek, 08, czerwiec 2021 09:36

Odsłony: 229

Czytaj więcej: Długi weekend AdleRków - zwycięstwo w turnieju, awans w lidze

Świąteczne granie AdleRków /foto/

Pomimo świątecznej czwartkowej przerwy dwa z naszych zespołów wzięły wczoraj udział w rozgrywkach turniejowych i ligowych. 

AdleRki z rocznika 2012 udały się do Oświęcimia, gdzie odbyło się Mini-Euro 2021, w którym uczestniczyły 24 drużyny. Nasz zespół, występujący jako Francja, pokazał się z bardzo dobrej strony, a statuetkę najlepszego zawodnika Niebieskich odebrał, Arkadiusz Bargiel. Brawo!  

Trener Szymon Tutaj: Za nami pracowity czwartek w Oświęcimiu i bardzo mocny turniej, z wieloma fajnymi i silnymi drużynami.

Poprawiono: piątek, 04, czerwiec 2021 22:06

Odsłony: 307

Czytaj więcej: Świąteczne granie AdleRków /foto/

AdleRkowe mecze ligowe

Podczas minionego weekendu wszystkie z naszych drużyn AdleRków miały możliwość rozegrania mini-turnieju podczas Niebieskiego Dnia Dziecka, dwie z nich jednak dodatkowo zmierzyły się w ramach rozgrywek ligowych Orlików Młodszych z rywalami z Rudy Śląskiej oraz Katowic.

Co o tych spotkaniach powiedzieli nasi trenerzy? Zachęcamy do lektury! 

Poprawiono: wtorek, 01, czerwiec 2021 19:15

Odsłony: 116

Czytaj więcej: AdleRkowe mecze ligowe

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności