''Wakacje z Ruchem'' - finał na Cichej! /foto/

Prowadzona wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym "Ruch Chorzów, akcja "Wakacje z Ruchem" dobiegła końca! Mamy jednak nadzieję, że dzisiejsze, ostatnie zajęcia na długo zapadną dzieciom w pamięci.

Po pierwsze dlatego, że trening odbył się nie, jak było to w zwyczaju, na Kresach, a na głównej płycie boiska przy ul. Cichej! Po drugie, na małych piłkarzy czekała nie lada gratka - mogli spędzić godzinę bawiąc się i grając w piłkę z zawodnikami pierwszej drużyny!

Jest nam niezmiernie miło, że tegoroczna edycja wakacyjnych treningów ponownie dostarczyła dzieciom tak wiele radości. Tym większa nasza radość, że całkowity dochód z sierpniowych treningów został przekazany na leczenie młodego zawodnika UKS-u Ruch Chorzów, Artura Rutkowskiego. Pamiętajcie! Każdy może wspomóc jego walkę o zdrowie i życie wpłacając dowolny datek na https://zrzutka.pl/aeetys!

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować osobom z "Kibice Razem Ruch Chorzów", które były obecne na każdych zajęciach dostarczając dzieciom dodatkowych powodów do uśmiechu w postaci gadżetów czy też napojów i słodkich przekąsek. DZIĘKUJEMY!

Mamy nadzieję, że spotkamy się z wszystkimi po raz kolejny za rok, tymczasem zapraszamy na zwyczajowe treningi w naszej Akademii, których inauguracja nastąpi 2 września! Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ

ZAKOŃCZENIE "WAKACJI Z RUCHEM" - SIERPIEŃ 2019

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności