U11/2007: ''Jesteśmy dobrze przygotowani'' - inauguracja wiosny w zimowej aurze

Jutro, pomimo kapryśnej aury, zgodnie z planem na boisko wybiegnie nasza drużyna, w skład której wchodzą zawodnicy z rocznika 2007 oraz 2008. Jej rywalem na inaugurację będzie mikołowski AKS.

Przypomnijmy, że nasz zespół jesienią rozpoczął zmagania ligowe w roczniku starszym, a dokładnie w VI Okręgowej Lidze Młodzików Młodszych i ... okazał się w niej bezkonkurencyjny! Niebiescy nie mieli sobie równych, wywalczyli awans i od bieżącej rundy występować będą w lidze piątej.

Trener Jakub Brzozowski: Kilka miesięcy oczekiwań i w końcu w niedzielę będziemy mogli znowu powalczyć o punkty ligowe, z czego bardzo się cieszymy.

W zakończonym okresie przygotowawczym, rozegraliśmy łącznie 10 sparingów, wzięliśmy udział w czterech turniejach oraz byliśmy na obozie tygodniowym w Kamieniu. Na pewno pomogło nam to w jak najlepszym przygotowaniu do rundy wiosennej. W tym okresie pracowaliśmy nad rozwojem indywidualnym każdego zawodnika, jak również nad aspektami drużynowymi, które nie do końca wychodziły w rundzie jesiennej. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do nadchodzących rozgrywek, co pokazał ostatni sparing z drużyną z Imielina, która na co dzień występuje ligę wyżej i w tamtej rundzie walczyła o awans do ligi trzeciej. Dodatkowo oprócz tego, że będziemy grali w lidze rocznika 2006, czyli starszej, bo przypominam, że nasz zespół składa się z zawodników z rocznika 2007 i 2008, to zaczynamy również zmagania w lidze rocznika 2007, tak że grania dla każdego zawodnika będzie na pewno bardzo dużo, co wpłynie na jeszcze większy rozwój całego zespołu. Podsumowując z uśmiechem podchodzimy do tych rozgrywek, jesteśmy pozytywnie nabuzowani i dobrze przygotowani, co na pewno będziemy chcieli pokazać w pierwszym meczu. Mam tylko nadzieje, że pogoda dopisze, bo aktualne prognozy nie napawają optymizmem. Liczę jednak na to, że wszystko się uda i w niedzielę będziemy mieli możliwość rozegrania pierwszego meczu ligowego. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie o godzinie 15:00 do Chorzowa.

Wynik meczów sparingowych:

12.01 - Ruch Chorzów - Polonia Bytom 5:10 (Gielza-2, Cieślik, Pastuszka, Muskietorz)

20.01 - GKS Tychy - Ruch Chorzów 4:2 (Rams -2)

30.01 - ROW Rybnik - Ruch Chorzów  1:10

18.02 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 2006 9:0 

23.02 - Ruch Chorzów - Gwarek Ornontowice 3-1

25.02 - Ruch Chorzów - Pogoń Ruda Śl. 12:2

04.03 - turniej Memoriał im. Jerzego Wyrobka - Hala MORiS (brak klasyfikacji)

11.03 - Ruch Chorzów - Pogoń Imielin 1:4 (Brusik)

Jak wspomnieliśmy wyżej nasza drużyna wznowi rozgrywki ligowe w niedzielę, o godzinie 15.00 mierząc się na własnym terenie z AKS-em Mikołów. Kolejnym rywalem rywalem Niebieskich będzie Slavia Ruda Śląska.

KADRA I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

TERMINARZ RUNDA WIOSENNA

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności