U14: ''Sprawdzian dopiero przed nami'' - trener Damian Łukasik o rundzie jesiennej

Drużyna trenera Damiana Łukasika zdominowała ligę zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Na 14 rozegranych spotkań chłopcy zwyciężyli 12 razy, raz dzielili się oczkami i raz musieli pogodzić się z zerową zdobyczą punktową po otrzymanym walkowerze. Nasi zawodnicy byli najskuteczniejszą ofensywą w całej lidze zdobywając aż 119 bramek, a zarazem okazali się być najszczelniejszą defensywą tracąc tylko osiemnaście goli. Zespół trampkarzy młodszych w nowym roku występować będzie w III lidze wojewódzkiej. 

Trener Damian Łukasik: Bardzo owocna runda, chociaż na pewno musimy brać poprawkę na poziom jaki był w czwartej lidze. Zdecydowanie zasłużyliśmy na awans, bo nie zaznaliśmy żadnej porażki. 

Grupa o sporych możliwościach piłkarskich, wciąż jednak dużo jeszcze pozostaje do zrobienia w sferze świadomości. Nie zawsze na treningu chłopcy dają z siebie maksimum i trzeba ich motywować do ciężkiej pracy. Zawodnicy muszą pamiętać o tym, że każdy pracuje na swoje konto. W tym roku mamy jeszcze w planie dwa sparingi z mocnymi przeciwnikami, którymi będą Olimpic Wrocław i Podbeskidzie Bielsko - Biała.  Sprawdzian dopiero przed nami. Mecze te pokażą tak naprawdę jaka jest siła mojego zespołu.

TABELA

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności