U14: ''Cieszy poprawa skuteczności'' - dobry mecz i wysoka wygrana z SMS-em!

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - SMS RUDA ŚL. 7:0 

Trener Szymon Tutaj: Spotkanie od samego początku było rozgrywane pod znakiem naszej przewagi. Bardzo szybko podporządkowaliśmy sobie przeciwnika i strzeliliśmy dwie bramki po ładnych zespołowych akcjach. Przez cały mecz kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, co skutkowało tworzeniem sobie kolejnych sytuacji bramkowych. Cieszy poprawa skuteczności oraz fakt, że tworzymy sobie dużo okazji po różnorodnych rozegraniach akcji. Czasami brakuje nam jednak uspokojenia wydarzeń boiskowych i zmuszenia przeciwnika do biegania. Przy wysokim wyniku często wdajemy się w niepotrzebne przebitki i szarpane granie, gdzie powinniśmy uspokoić i utrzymać piłkę przy nodze. Chciałbym podkreślić dobrą skuteczność i naprawdę ładny mecz z naszej strony oraz przepiękna bramkę Wojtka Gemborysa po rajdzie przez niemal całe boisko. Gratulacje dla całej drużyny i czekamy na następne spotkanie.

U14: ''Pokazaliśmy swoje umiejętności'' - ciężki, ale zwycięski bój w Bukownie

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

  ORBITA BUKOWNO - RUCH CHORZÓW 0:3 

Trener Szymon Tutaj: Za nami ciężki bój w Bukownie. Wiedzieliśmy od początku, że żadna drużyna nie położy się przed nami i nie odda nam trzech punktów. Tak było i w tym przypadku. Orbita postawiła nam ciężkie warunki, grając bardzo prostymi środkami i bardzo agresywnie na granicy faulu. Trzeba przyznać, że początek był ciężki. Trudno było nam się zaadaptować do twardej gry rywala oraz naturalnego boiska, które nie pomagało w rozgrywaniu piłki. Z czasem jednak nasza przewaga na boisku się uwidaczniała, a my tworzyliśmy sobie coraz więcej okazji strzeleckich. Na dobrą sprawę po pierwszej połowie spotkanie powinno być już zamknięte. Sami jesteśmy sobie winni że przez swój brak skuteczności cały czas zespół z Bukowna był w grze. Cieszy nasza gra w obronie i postawa na boisku, gdzie potrafiliśmy się postawić i pokazaliśmy swoje umiejętności piłkarskie. Dopisujemy sobie kolejne trzy punkty i czekamy na następne spotkania.

U14: ''Chłopcy rwali się do gry'' - z Czarnymi prawie idealnie /foto/

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 5:1 

Trener Szymon Tutaj: Po przerwie spowodowanej pandemią już nie mogliśmy doczekać się pierwszego spotkania. Chłopcy rwali się do gry i tylko czekali, aby wyjść na boisko. Znakomicie pokazała to pierwsza połowa, która z wyjątkiem straconej bramki była praktycznie idealna w naszym wykonaniu, co poskutkowało zdobyciem pięciu goli. Naprawdę wyglądaliśmy, jakby ta przerwa nie miała miejsca, a chłopcy byli cały czas w treningu. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, a drużyna z Sosnowca zameldowała się na naszej połowie praktycznie tylko dwa razy. W drugiej połowie mecz stał się bardziej chaotyczny, a sama nasza gra bardziej szarpana i brzydka. Musimy jednak pogratulować każdemu dobrego występu po trzytygodniowej przerwie i z dużym optymizmem patrzymy w przyszłość.

Poprawiono: niedziela, 25, kwiecień 2021 06:15

Odsłony: 257

Czytaj więcej: U14: ''Chłopcy rwali się do gry'' - z Czarnymi prawie idealnie /foto/

U14: ''Józefka postawiła twarde warunki'' - wygrywamy w derbach /foto/

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:2 

Trener Damian Łukasik: Jak przystało na inaugurację oraz derbowy mecz było to ciężkie spotkanie, które co ważne rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść. Drużyna Józefki postawiła nam wysokie wymagania, co przy naszej nie do końca dobrej grze powodowało, że było w nim wiele trudnych sytuacji. Wcześniejsze mecze sparingowe w naszym wykonaniu na pewno były lepsze, niż dzisiejsze, ale zrzucamy to na karb pierwszego meczu w tej rundzie. 

U14: ''Cel jest zawsze jeden'' - trener Damian Łukasik przed rundą wiosenną

W sobotę zostanie rozegrana pierwsza kolejka III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych, w której po jesiennym awansie po raz pierwszy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności podopieczni trenera Damiana Łukasika. 

Rywalami naszej drużyny będą wiosną zespoły: BKS Sarmacja Będzin, Czarni Sosnowiec, Stadion Chorzów, Orbita Bukowno, Józefka Chrzów, SMS Ruda Śląska oraz Warta Zawiercie.

Trener Damian Łukasik: Mimo sytuacji epidemiologicznej, jaka panuje w ostatnich miesiącach udało się nam się zrealizować okres przygotowawczy według planu, który sobie założyliśmy.

U14: ''Sprawdzian dopiero przed nami'' - trener Damian Łukasik o rundzie jesiennej

Drużyna trenera Damiana Łukasika zdominowała ligę zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Na 14 rozegranych spotkań chłopcy zwyciężyli 12 razy, raz dzielili się oczkami i raz musieli pogodzić się z zerową zdobyczą punktową po otrzymanym walkowerze. Nasi zawodnicy byli najskuteczniejszą ofensywą w całej lidze zdobywając aż 119 bramek, a zarazem okazali się być najszczelniejszą defensywą tracąc tylko osiemnaście goli. Zespół trampkarzy młodszych w nowym roku występować będzie w III lidze wojewódzkiej. 

Trener Damian Łukasik: Bardzo owocna runda, chociaż na pewno musimy brać poprawkę na poziom jaki był w czwartej lidze. Zdecydowanie zasłużyliśmy na awans, bo nie zaznaliśmy żadnej porażki. 

U14: ''Mecz wyglądał rozrywkowo'' - wygrana z Podlesianką

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁ. U14

PODLESIANKA KATOWICE - RUCH CHORZÓW 4:10

Trener Damian Łukasik: Ostatni mecz w sezonie wyglądał bardzo rozrywkowo, bo straciliśmy aż cztery bramki, a zdobyliśmy dziesięć, choć mogliśmy i dwa razy tyle. Na pewno wpływ miał na to fakt, że był to ostatni nasz mecz w rundzie i chłopcy wyszli na boisko zbyt rozluźnieni. Do tego boisko było bardzo mało i ciężko się na nim grało. Jesień kończymy zwycięstwem i już na grudzień planujemy mecze z mocnymi rywalami, żeby sprawdzić naszą prawdziwą wartość. 

Poprawiono: sobota, 21, listopad 2020 14:48

Odsłony: 272

Czytaj więcej: U14: ''Mecz wyglądał rozrywkowo'' - wygrana z Podlesianką

U14: ''Musimy grać z lepszymi'' - wysoka wygrana ze Spartą

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁ. U14

RUCH CHORZÓW - SPARTA KATOWICE 6:0

Trener Damian Łukasik: Mecz pod całkowitą kontrolą od początku do końca, gdzie przeciwnik ograniczał się jedynie do obrony bramki. Chłopcy zdecydowanie przewyższali zespół Sparty, a to że skończyło się tylko sześcioma bramkami, to zasługa naszej niskiej skuteczności. Został nam ostatni mecz na Podlesiance i kończymy udaną rundę. Zdajemy sobie jednak sprawę, że aby robić postępy musimy grać z lepszymi przeciwnikami i dopiero wtedy poznamy nasze możliwości.

Poprawiono: sobota, 14, listopad 2020 10:19

Odsłony: 243

Czytaj więcej: U14: ''Musimy grać z lepszymi'' - wysoka wygrana ze Spartą

U14: ''Nie pasowaliśmy do tej ligi'' - wygrywamy i awansujemy!

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁ. U14

RUCH CHORZÓW - LECHIA 06 MYSŁOWICE 5:1  

Nasz zespół trampkarzy młodszych U14 zapewnił sobie dziś awans do III Ligi Wojewódzkiej! Zawodnicy prowadzeni przez trenera Damiana Łukasika pokonali na własnym terenie Lechię 06 Mysłowice 5:1 i na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej mają już siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli UKS-em Ruch Chorzów.
Dodajmy, że młodzi Niebiescy mogą poszczycić się najlepszą ofensywą oraz defensywą w lidze - w 12. meczach zdobyli aż 103 bramki przy stracie zaledwie 14.! Gratulujemy drużynie oraz sztabowi szkoleniowemu!

Trener Damian Łukasik: W pierwszej połowie naszej grze przeszkodziła chyba świadomość, że jeśli wygramy ten mecz, to awansujemy do trzeciej ligi.

Poprawiono: niedziela, 08, listopad 2020 16:46

Odsłony: 668

Czytaj więcej: U14: ''Nie pasowaliśmy do tej ligi'' - wygrywamy i awansujemy!

U14: ''Chłopcy nie dali się sprowokować'' - UKS Szopienice pokonane

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁ. U14

UKS SZOPIENICE - RUCH CHORZÓW 1:5 

Trener Szymon Tutaj: Za nami ciężkie spotkanie z zespołem z Szopienic. Przeciwnik nastawił się głównie na defensywę i przeszkadzanie w grze, jednak bardzo dobrze poradziliśmy sobie z podyktowanymi warunkami. Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeni na boisku i tworzyliśmy okazje bramkowe. Bardzo ważne jest to, że chłopcy nie dali się sprowokować przeciwnikom i sumiennie wykonywali pracę na boisku, co poskutkowało końcowym wynikiem. Martwi brak skuteczności, ponieważ wynik mógł być dużo wyższy, jednak cieszy sposób operowania piłką i tworzenie dużej ilości sytuacji podbramkowych. Zostały nam trzy spotkania, w których mierzymy w komplet punktów i zakończenie sezonu na pierwszym miejscu. 

U14: Wysokie zwycięstwo trampkarzy młodszych

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁ. U14

RUCH CHORZÓW - UKS SPRINT KATOWICE 25:0

 

Poprawiono: sobota, 24, październik 2020 15:08

Odsłony: 327

Czytaj więcej: U14: Wysokie zwycięstwo trampkarzy młodszych

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności