Artykuły

Plan przygotowań do rundy wiosennej - aktualizacje

Nierozłącznym towarzyszem treningów w przerwie jesienno - zimowej są, oczywiście, bezpośrednie konfrontacje z wymagającymi rywalami.
Wzorem lat ubiegłych nasze drużyny juniorskie, trampkarze oraz grupy młodzików i orlików sprawdzą się przed startem rozgrywek wiosennych w meczach kontrolnych oraz turniejach, a o wynikach tych spotkań będziemy informować w niniejszym artykule.  

Poniżej przedstawiamy plan meczów kontrolnych, który będzie na bieżąco aktualizowany przez najbliższe tygodnie, przy czym może on ulec zmianie w przypadku obostrzeń rządowych związanych z sytuacją epidemiologiczną. 

PLAN PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY WIOSENNEJ

U-19 / Juniorzy

12.12 - Hutnik Kraków CLJ - Ruch Chorzów 0:6
16.01 - Legia Warszawa CLJ - Ruch Chorzów 2:3
23.01 - Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice IV liga 0:2
25.01 - AP Reissa Poznań - Ruch Chorzów 4:0
27.01 - Warta Poznań - Ruch Chorzów 0:4
30.01 - Lech Poznań CLJ - Ruch Chorzów 9:1
06.02 - Ruch Chorzów - MFK Żilina (mecz odwołany)
13.02 - Cracovia CLJ - Ruch Chorzów 5:3
20.02 - Ruch Chorzów - Unia Oświęcim IV liga 3:2
24.02 - Szombierki Bytom IV liga - Ruch Chorzów 1:3
27.02 - UKS SMS Łódź - Ruch Chorzów 2:4

CLJ U17 / Juniorzy młodsi

28.11 - Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:3
05.12 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 5:3
12.12 - Hutnik Kraków - Ruch Chorzów 4:1
16.01 - Legia Warszawa - Ruch Chorzów 9:2
23.01 - Ruch Chorzów - Ruch Radzionków 4:0
25.01 - AP Reissa Poznań - Ruch Chorzów 2:0
27.01 - Warta Poznań - Ruch Chorzów 1:1
30.01 - Lech Poznań - Ruch Chorzów 4:2
06.02 - Ruch Chorzów - MSK Żylina (mecz odwołany)
10.02 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:1
13.02 - Cracovia - Ruch Chorzów 1:1
20.02 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 5:0
27.02 - SMS Łódź - Ruch Chorzów 3:1

U17/ Juniorzy młodsi 

16.01 - Ruch Chorzów - Widzew Łódź (odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych)
21.01 - Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 0:4
23.01 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:1
30.01 - Niwka Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:3
06.02 - UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 4:2
13.02 - Ruch Radzionków - Ruch Chorzów 6:0
20.02 - Ruch Chorzów - Polonia Łaziska 2:0
27.02 - Ruch Chorzów - Kochcice 5:1
06.03 - Ruch Chorzów - Unia Bieruń Stary 7:0

U15 / Trampkarze

05.12 - Ruch Chorzów - Olimpic Wrocław 3:2
12.12 - GKS Tychy - Ruch Chorzów 1:0 
16.01 - Ruch Chorzów - Progress Kraków (odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych)
27.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 2006  3:0
30.01 - Ruch Chorzów - GKS Tychy 1:1
06.02, godz. 15.00 Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice 3:0
10.02 - Ruch Chorzów - Czarni Sosnowiec 2004 2:3
18.02 - MKS Siemianowiczanka - Ruch Chorzów 2:1
20.02 - Ruch Chorzów 07 - AKS Mikołów 06  6:0
23.02 - Ruch Chorzów - Kadra Śląska U14 1:3
28.02 - Ruch Chorzów - SMS Ruda Śląska 0:4
06.03 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:2

U14 / Trampkarze młodsi

05.12 - Ruch Chorzów - Olimpic Wrocław 1:2
12.12 - Ruch Chorzów Podbeskidzie B-B 4:0
22.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 2006 1:2
30.01 - godz. 15.00 Ruch Chorzów - GKS Tychy 4:0
06.02 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 8:0
13.02 - godz. 15.00 Ruch Chorzów - Reprezentacja Powiatu Mikołów 8:1 
20.02 - Ruch Chorzów 07 - AKS Mikołów 06  6:0
27.02 - Fortuna Wyry - Ruch Chorzów 1:10
06.03 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:5

13.03 - Ruch Chorzów - GKS Tychy

U13 / Młodzik

12.12 - Ruch Chorzów - Progres Sosnowiec 1:1
19.12 - Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie  2:0
23.01 - AP Goczałkowice - Ruch Chorzów 8:4
27.01 - Ruch Chorzów - Szombierki Bytom 3:2
05.02 - Ruch Chorzów - Progres Sosnowiec 5:2
12.02 - Ruch Chorzów - Piast Gliwice (mecz odwołany)
23.02 - Ruch Chorzów - Niwka Sosnowiec 4:1
28.02 - Team Gliwice - Ruch Chorzów 7:2
02.03 - Ruch Chorzów - Progres Sosnowiec 7:3
12.03 - Ruch Chorzów - GKS Tychy 1:4
21.03 - Polonia Bytom - Ruch Chorzów

U12 / Młodzik młodszy

15.01 - Grunwald Ruda Śl. - Ruch Chorzów 13:10
21.02 - Ruch Chorzów - Rybnicka Akademia Piłkarska 1:5
07.03 - Ruch Chorzów - Champions Tarnowskie Góry 1:8

U11/ Orlik 

05.12 - GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów 4:6
11.12 - Ruch Chorzów - Akademia Champions Katowice 8:6
20.12 - Ruch Chorzów / Ajax Częstochowa / Znicz Kłobuck / RAP Radomsko /wszystkie mecze zakończyły się wysoką wygraną naszej drużyny/
24.01 - Ruch Chorzów - Szombierki Bytom 10:4
31.01 - Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1:1
06.02 - godz.13.30 Stadion Śląski - Ruch Chorzów 8:4
18.02 - godz. 18.30 Szombierki Bytom - Ruch Chorzów 4:6
20.02 - GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów 5:7
26.02 - Szombierki Bytom - Ruch Chorzów 
27.02 - Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 20:1
13.03 - Ruch Chorzów - Szombierki Bytom 2:1 / Górnik Zabrze 0:4 / Gwarek Zabrze 5:4
25.03 - GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów
27.03 - Pogoń Kraków - Ruch Chorzów 

Źródło: własne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności