Artykuły

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zbliża się czas zaplanowanego przez rząd procesu "odmrażania" sportu - z dniem 4 maja zawodnikom naszej Akademii, podobnie jak i wszystkim amatorom piłki nożnej w całym kraju, umożliwiony zostanie powrót na zieloną murawę.

Tuż przed wykonaniem pierwszego kroku ku normalności chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli i są z nami w tym niełatwym czasie! Zawodnikom za czynny udział w wirtualnych facebook'owych akcjach, z kolei rodzicom za opłacanie składek pomimo zawieszenia treningów na kilka długich tygodni. Wasze wsparcie "wczoraj" i "dziś" daje nam pewność, że "jutro" będzie łatwiejsze! Dziękujemy!

Drodzy Zawodnicy, Szanowni Rodzice!
Przed nami nieznana dotąd droga, która na pewno będzie od nas wszystkich wymagała samodyscypliny i dostosowania się do obowiązujących obostrzeń.

Nasi trenerzy nie potrafią się już doczekać spotkania ze swoimi podopiecznymi - z jednej strony towarzyszy im ekscytacja, z drugiej wszyscy jesteśmy świadomi poczucia ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa.

Od momentu pojawienia się informacji o możliwości wznowienia treningów w formie tymczasowej usilnie pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym zawodnikom komfort oraz bezpieczeństwo tych zajęć zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.
W dniu jutrzejszym opublikujemy na naszej stronie szczegółowe wytyczne dotyczące przeprowadzania treningów wraz z dokumentami, których pisemna aprobata jest niezbędna do uczestnictwa zawodników w zajęciach.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Jak dobrze to napisać...! W przyszłym tygodniu widzimy się na boisku!

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności