Tydzień z ligą - nareszcie!

Po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej pandemią wracamy do gry! Nasi młodzi zawodnicy, którzy mają ogromny głód piłki staną w końcu do boju i znów będziemy mogli z wypiekami na twarzy śledzić wyniki ich poczynań. Niestety, z powodu panujących aktualnie obostrzeń mecze nadal odbywają się bez udziału publiczności.

Już na sam początek weekendu czekają nas cztery spotkania mistrzowskie. Rozpoczniemy nieco przed południem pojedynkiem juniorów młodszych, którzy pod wodzą trenera Daniela Tukaja podejmą w Chorzowie Rozwój Katowice.
Równo w południe czeka nas bardzo ciekawe starcie w Centralnej Lidze Juniorów. Nasi zawodnicy zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Trzymamy mocno kciuki za podopiecznych trenera Pawła Drapały.

Na popołudnie zaplanowane są dwa mecze, pojedynek drużyny trenera Sławomira Podlasa z Jednością Siemianowice i starcie trampkarzy młodszych z Czarnymi Sosnowiec.

Niedziela już od samego rana zwiastuje nam emocje piłkarskie.
O 9.00 czeka nas mecz trampkarzy, którzy zmierzą się z Football Club Będzin, z kolei dwa mecze zaplanowane zostały na godzinę 11.00 - pojedynek w lidze młodzików pomiędzy zespołem trenera Jakuba Brzozowskiego, a Pogonią Imielin i mecz w Makroregionalnej Lidze Juniorów. Zawodnicy trenera Mateusza Michalika udadzą się do Kostrzyna Nad Odrą, gdzie zmierzą się z miejscową Celulozą.

Poniedziałek i wtorek to scena wystąpień naszych orlików. Młodsi z nich zmierzą się w pierwszy dzień tygodnia z Akademią Espanola, natomiast drużyna trenera Łukasza Jońca we wtorek zagra z Jednością Siemianowice Śląskie

Na deser w czwartkowe popołudnie zostały nam jeszcze dwa spotkania. O 13.00 zespół juniorów starszych podejmie na własnym stadionie Miedź Legnicę, natomiast o 16.00 juniorzy młodsi rozegrają derbowe starcie z UKS-em Ruch Chorzów.

Wyniki i pomeczowe relacje będą oczywiście na  bieżąco aktualizowane na naszej stronie. 

TYGODNIOWY HARMONOGRAM LIGOWY:

24 kwietnia, sobota

11:30 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice /U17

12:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin /CLJ U17

12:10 Jedność Siemianowice Śląskie - Ruch Chorzów /U12

14:00 Ruch Chorzów - Czarni Sosnowiec /U14

25 kwietnia, niedziela

9:00 Ruch Chorzów - FC Będzin /U15

11:00 Ruch Chorzów - Pogoń Imielin /U13

11:00 Celuloza Kostrzyn N/O - Ruch Chorzów /U19

26 kwietnia, poniedziałek

17:10 Academia Espanola - Ruch Chorzów /U10

27 kwietnia, wtorek

16:00 Jedność Siemianowice Śląskie - Ruch Chorzów /U11

29 kwietnia, czwartek

13:00 Ruch Chorzów - Miedź Legnica /U19

16:00 UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów /U17

Plan drużyn Niebieskiej młodzieży na najbliższy tydzień przedstawia się następująco: 

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności