Terminarz: Wszystkie zespoły | > U19 - Makroregionalna Liga Juniorów


Kolejka 1

sobota, 05.03.2022
12:00 Górnik Polkowice-Piast Gliwice0 - 7
12:00 Stilon Gorzów-Miedź Legnica1 - 1
12:00 Centrum Szkolenia AP-Odra Opole1 - 2
niedziela, 06.03.2022
12:00 Warta Gorzów-Start Namysłów4 - 2

Kolejka 2

sobota, 12.03.2022
12:00 Centrum Szkolenia AP-Warta Gorzów8 - 1
12:00 Odra Opole-Miedź Legnica0 - 3
12:00 Piast Gliwice-Stilon Gorzów5 - 0
12:00 Start Namysłów-Górnik Polkowice3 - 3

Kolejka 3

sobota, 19.03.2022
11:00 Stilon Gorzów-Start Namysłów3 - 0
11:00 Warta Gorzów-Odra Opole0 - 5
11:00 Miedź Legnica-Piast Gliwice3 - 0
12:00 Górnik Polkowice-Centrum Szkolenia AP2 - 3

Kolejka 4

sobota, 26.03.2022
11:00 Centrum Szkolenia AP-Stilon Gorzów6 - 1
11:00 Odra Opole-Piast Gliwice0 - 3
11:00 Start Namysłów-Miedź Legnica1 - 3
11:00 Warta Gorzów-Górnik Polkowice2 - 5

Kolejka 5

sobota, 02.04.2022
11:00 Miedź Legnica-Centrum Szkolenia AP2 - 1
11:00 Górnik Polkowice-Odra Opole5 - 5
11:00 Stilon Gorzów-Warta Gorzów4 - 0
11:00 Piast Gliwice-Start Namysłów6 - 1

Kolejka 6

sobota, 09.04.2022
11:00 Górnik Polkowice-Stilon Gorzów2 - 1
11:00 Centrum Szkolenia AP-Piast Gliwice2 - 2
11:00 Warta Gorzów-Miedź Legnica3 - 5
11:00 Odra Opole-Start Namysłów0 - 1

Kolejka 7

sobota, 16.04.2022
11:00 Start Namysłów-Centrum Szkolenia AP2 - 5
11:00 Miedź Legnica-Górnik Polkowice2 - 3
11:00 Piast Gliwice-Warta Gorzów10 - 0
11:00 Stilon Gorzów-Odra Opole9 - 1

Kolejka 8

sobota, 23.04.2022
11:00 Start Namysłów-Warta Gorzów4 - 1
11:00 Miedź Legnica-Stilon Gorzów5 - 0
11:00 Piast Gliwice-Górnik Polkowice1 - 1
11:00 Odra Opole-Centrum Szkolenia AP0 - 3

Kolejka 9

sobota, 30.04.2022
11:00 Miedź Legnica-Odra Opole6 - 0
11:00 Stilon Gorzów-Piast Gliwice0 - 4
11:00 Górnik Polkowice-Start Namysłów9 - 0
11:00 Warta Gorzów-Centrum Szkolenia AP2 - 7

Kolejka 10

sobota, 07.05.2022
11:00 Piast Gliwice-Miedź Legnica1 - 1
11:00 Odra Opole-Warta Gorzów5 - 0
11:00 Centrum Szkolenia AP-Górnik Polkowice2 - 3
11:00 Start Namysłów-Stilon Gorzów1 - 1

Kolejka 11

sobota, 14.05.2022
11:00 Górnik Polkowice-Warta Gorzów5 - 0
11:00 Piast Gliwice-Odra Opole5 - 0
11:00 Miedź Legnica-Start Namysłów11 - 1
11:00 Stilon Gorzów-Centrum Szkolenia AP0 - 3

Kolejka 12

sobota, 21.05.2022
11:00 Warta Gorzów-Stilon Gorzów1 - 2
11:00 Centrum Szkolenia AP-Miedź Legnica1 - 2
11:00 Odra Opole-Górnik Polkowice3 - 0
11:00 Start Namysłów-Piast Gliwice0 - 5

Kolejka 13

sobota, 28.05.2022
11:00 Piast Gliwice-Centrum Szkolenia AP4 - 2
11:00 Miedź Legnica-Warta Gorzów5 - 0
11:00 Start Namysłów-Odra Opole2 - 3
11:00 Stilon Gorzów-Górnik Polkowice1 - 3

Kolejka 14

niedziela, 05.06.2022
11:00 Odra Opole-Stilon Gorzów_ - _
11:00 Centrum Szkolenia AP-Start Namysłów_ - _
11:00 Górnik Polkowice-Miedź Legnica_ - _
11:00 Warta Gorzów-Piast Gliwice_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności