U19 LM: Dziś mecz z Miedzią Legnica. Gramy razem z Firmą Bioclimatic!

Dziś po raz pierwszy po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną nasza drużyna juniorów zagra na własnym terenie, a jej przeciwnikiem będzie Miedź Legnica. Mecz ten zaplanowany został na godz. 13.00

Podopieczni trenera Mateusza Michalika wystąpią dziś w koszulkach z logo Firmy Bioclimatic, który nie tylko  został sponsorem naszego Klubu, ale też wspiera nasze drużyny z Ligi Makroregionalnej U19 oraz Ligi Centralnej U17! 

Dziękujemy firmie Bioclimatic za zaufanie. Jesteśmy przekonani, że siła i rozpoznawalność „Niebieskiej” marki sprawi, że nasz nowy Sponsor dotrze do kolejnej, licznej grupy klientów.

Zawarta umowa jest początkiem współpracy. Firma Bioclimatic wspierała już wcześniej naszą młodzież oraz pomagała przy organizacji imprez dla dzieci. Mam nadzieję, że ta nowa forma współpracy będzie owocna dla obu stron i kontynuowana w przyszłości – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Bioclimatic to rodzinna firma, działająca od kilkudziesięciu lat na europejskim i światowym rynku w zakresie jonizacji i oczyszczania powietrza. Poprzez proces wytwarzania wyładowań jonów dodatnich i ujemnych, zachodzący w urządzeniach firmy Bioclimatic, w skuteczny sposób powietrze jest oczyszczane. Ogólne samopoczucie człowieka poprawia się, gdyż z powietrza są eliminowane drobnoustroje, wirusy i bakterie, jest ono wolne od zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów, które mają wpływ na zdrowie człowieka. Zastosowanie tych urządzeń znajdujemy w przemyśle spożywczym, budownictwie kubaturowym, jak również budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, urzędy.

Oferta jonizatorów Bioclimatic, została również przygotowana pod segment medyczny. Urządzenia te pracują w szpitalach, przychodniach, klinikach stomatologicznych i innych miejscach, gdzie występuje duże zagrożenie kontaktu człowieka ze szkodliwymi czynnikami (bakterie, wirusy, chorobotwórcze patogeny).

Osobna część produktów kierowana jest do klientów indywidualnych, gdzie zastosowanie dla nich znajdujemy w domach i mieszkaniach. Samopoczucie domowników poprawia się gdyż eliminują one z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłki kwiatowe, bakterie i roztocza. Są świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych.

Wieloletnie badania, jak również sytuacja związana z pandemią pokazują jak kluczowa jest czystość środowiska, w którym przebywamy na co dzień. Produkty firmy Bioclimatic są gwarancją maksymalnej koncentracji na naszym głównym celu, czyli zdrowiu i dobrym samopoczuciu człowieka.

Produkty spółki Bioclimatic od 10 lat poprzez dystrybutorów są dostępne na rynku polskim. Nasz nowy Sponsor posiada certyfikaty i badania na skuteczne zwalczanie Covid-2 i inne wirusy.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Sponsora – www.bioclimatic.pl.

Źródło: własne, ruchchorzow.com.pl

 

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności