Terminarz: Wszystkie zespoły | = U10 - IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych grupa B


Kolejka 1

poniedziałek, 31.08.2020
16:30 LKS Unia Kosztowy-MKS Siemianowiczanka28 - 0
16:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Górnik 09 Mysłowice4 - 1
16:30 AKS Mikołów-LKS Pogoń Imielin5 - 12
16:30 MKS Mysłowice-PKS Józefka Chorzów10 - 3
sobota, 05.09.2020
12:00 UKKS Katowice-Ruch Chorzów S.A.26 - 0

Kolejka 2

poniedziałek, 07.09.2020
16:30 UKKS Katowice-MKS Mysłowice13 - 0
16:30 PKS Józefka Chorzów-AKS Mikołów4 - 6
16:30 LKS Pogoń Imielin-GKS Gieksa Katowice S.A.6 - 7
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-LKS Unia Kosztowy1 - 22
18:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Siemianowiczanka17 - 3

Kolejka 3

niedziela, 13.09.2020
11:00 LKS Unia Kosztowy-LKS Pogoń Imielin2 - 5
poniedziałek, 14.09.2020
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-PKS Józefka Chorzów8 - 1
16:30 AKS Mikołów-UKKS Katowice4 - 13
16:30 MKS Mysłowice-Ruch Chorzów S.A.9 - 3
17:15 MKS Siemianowiczanka-KS Górnik 09 Mysłowice2 - 3

Kolejka 4

poniedziałek, 21.09.2020
16:00 MKS Mysłowice-AKS Mikołów10 - 3
16:00 UKKS Katowice-GKS Gieksa Katowice S.A.11 - 0
16:00 LKS Pogoń Imielin-MKS Siemianowiczanka23 - 1
17:30 Ruch Chorzów S.A.-KS Górnik 09 Mysłowice4 - 6

Kolejka 5

niedziela, 27.09.2020
11:00 LKS Unia Kosztowy-UKKS Katowice4 - 1
poniedziałek, 28.09.2020
16:00 MKS Siemianowiczanka-PKS Józefka Chorzów4 - 9
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-MKS Mysłowice5 - 3
16:00 KS Górnik 09 Mysłowice-LKS Pogoń Imielin3 - 6
16:00 AKS Mikołów-Ruch Chorzów S.A.14 - 2

Kolejka 6

poniedziałek, 05.10.2020
15:30 Ruch Chorzów S.A.-LKS Pogoń Imielin0 - 13
15:30 PKS Józefka Chorzów-KS Górnik 09 Mysłowice0 - 0
15:30 AKS Mikołów-GKS Gieksa Katowice S.A.4 - 7
15:30 MKS Mysłowice-LKS Unia Kosztowy3 - 8
15:30 UKKS Katowice-MKS Siemianowiczanka25 - 1

Kolejka 4

czwartek, 08.10.2020
16:00 PKS Józefka Chorzów-LKS Unia Kosztowy0 - 10

Kolejka 7

sobota, 10.10.2020
16:00 MKS Siemianowiczanka-MKS Mysłowice0 - 3
poniedziałek, 12.10.2020
15:30 KS Górnik 09 Mysłowice-UKKS Katowice1 - 13
15:30 LKS Pogoń Imielin-PKS Józefka Chorzów9 - 4
16:00 LKS Unia Kosztowy-AKS Mikołów18 - 1
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Ruch Chorzów S.A.12 - 4

Kolejka 8

poniedziałek, 19.10.2020
15:00 AKS Mikołów-MKS Siemianowiczanka5 - 3
15:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-LKS Unia Kosztowy2 - 7
15:00 UKKS Katowice-LKS Pogoń Imielin6 - 2
15:00 MKS Mysłowice-KS Górnik 09 Mysłowice7 - 0
15:00 Ruch Chorzów S.A.-PKS Józefka Chorzów3 - 4

Kolejka 9

niedziela, 25.10.2020
11:00 LKS Unia Kosztowy-Ruch Chorzów S.A.12 - 1
poniedziałek, 26.10.2020
15:00 PKS Józefka Chorzów-UKKS Katowice2 - 7
15:00 LKS Pogoń Imielin-MKS Mysłowice4 - 4
15:00 MKS Siemianowiczanka-GKS Gieksa Katowice S.A.0 - 26
sobota, 14.11.2020
15:00 KS Górnik 09 Mysłowice-AKS Mikołów4 - 3

Kolejka 10

poniedziałek, 12.04.2021
16:30 MKS Siemianowiczanka-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:30 LKS Pogoń Imielin-AKS Mikołów_ - _
16:30 Ruch Chorzów S.A.-UKKS Katowice_ - _
16:30 PKS Józefka Chorzów-MKS Mysłowice_ - _

Kolejka 12

poniedziałek, 26.04.2021
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-MKS Siemianowiczanka_ - _
16:30 LKS Pogoń Imielin-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:30 PKS Józefka Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:30 Ruch Chorzów S.A.-MKS Mysłowice_ - _
16:30 UKKS Katowice-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 13

poniedziałek, 10.05.2021
16:30 AKS Mikołów-MKS Mysłowice_ - _
16:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-UKKS Katowice_ - _
16:30 LKS Unia Kosztowy-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:30 MKS Siemianowiczanka-LKS Pogoń Imielin_ - _

Kolejka 14

poniedziałek, 17.05.2021
16:30 UKKS Katowice-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:30 LKS Pogoń Imielin-KS Górnik 09 Mysłowice_ - _
16:30 PKS Józefka Chorzów-MKS Siemianowiczanka_ - _
16:30 MKS Mysłowice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:30 Ruch Chorzów S.A.-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 15

poniedziałek, 24.05.2021
16:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-AKS Mikołów_ - _
16:30 LKS Unia Kosztowy-MKS Mysłowice_ - _
16:30 MKS Siemianowiczanka-UKKS Katowice_ - _
16:30 LKS Pogoń Imielin-Ruch Chorzów S.A._ - _
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-PKS Józefka Chorzów_ - _

Kolejka 16

poniedziałek, 31.05.2021
16:30 MKS Mysłowice-MKS Siemianowiczanka_ - _
16:30 PKS Józefka Chorzów-LKS Pogoń Imielin_ - _
16:30 UKKS Katowice-KS Górnik 09 Mysłowice_ - _
16:30 AKS Mikołów-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:30 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 17

poniedziałek, 07.06.2021
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-MKS Mysłowice_ - _
16:30 LKS Unia Kosztowy-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
16:30 MKS Siemianowiczanka-AKS Mikołów_ - _
16:30 LKS Pogoń Imielin-UKKS Katowice_ - _
16:30 PKS Józefka Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 18

poniedziałek, 14.06.2021
16:30 MKS Mysłowice-LKS Pogoń Imielin_ - _
16:30 UKKS Katowice-PKS Józefka Chorzów_ - _
16:30 GKS Gieksa Katowice S.A.-MKS Siemianowiczanka_ - _
16:30 Ruch Chorzów S.A.-LKS Unia Kosztowy_ - _
16:30 AKS Mikołów-KS Górnik 09 Mysłowice_ - _

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności