U10: ''Widać postępy'' - trener Albert Michalik o rundzie jesiennej

W kategorii orlika młodszego do rozgrywek ligowych po raz pierwszy zgłoszone zostały aż trzy drużyny AdleRków - dwie pod banderą Akademii oraz jedna UKS-u. Wszystko to w celu zapewnienia zawodnikom, których w kategorii U10 jest bardzo wielu, możliwości regularnego grania w większym wymiarze czasowym.

Nad rozwojem dziesięciolatków czuwa czterech trenerów: Marcin Polok, Albert Michalik, Adrian Olszewski oraz Adrian Bury i choć wynik na boisku w tym wieku jest sprawą drugorzędną szkoleniowcy cieszą się z zaangażowania i postępów swoich podopiecznych.

Trener Albert Michalik: Biorąc pod uwagę fakt, że w ligach występowały aż trzy drużyny, to występy wszystkich zawodników możemy określić pozytywnie. Do następnej rundy na pewno wprowadzimy pewne zmiany, po to by na boiskach spisywać się jeszcze lepiej. Co do gry zawodników, to widać było postępy jakie poczynili. Do każdego spotkania podchodzili z pełnym zaangażowaniem i wolą wygranej. Cieszy nas fakt, że zawodnicy potrafią przenosić zachowania z treningu na warunki meczowe. Przed przerwą świąteczną czeka nas jeszcze kilka ciekawych sparingów, a po nowym roku zaczniemy kolejne przygotowania do nowej rundy. 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności