U19/JSt: ''Brakowało dokładności i spokoju'' - dzielimy się punktami z Podbeskidziem

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

TS PODBESKIDZIE - RUCH CHORZÓW 2:2

Trener Ireneusz Psykała: Błędem by było, gdybym powiedział, że zagraliśmy słaby mecz i dlatego straciliśmy po raz drugi w tej rundzie punkty. Jest w tym część prawdy, ale trzeba powiedzieć, że przeciwnik zagrał bardzo zdecydowanie i agresywnie przyczyniając się do tego, że wynik był taki, a nie inny. Boisko było małe i przy tak grającym przeciwniku dzisiaj sobie nie poradziliśmy. Mieliśmy, tak się wydawało, niezły pomysł przy rozgrywaniu i tworzeniu sytuacji, ale zbyt dużo niedokładności sprawiało, że akcje były rwane, a boisko było tak małe, że akcje w momencie przenosiły się spod jednej do drugiej bramki.

Podbeskidzie robiło to szybko, dynamicznie i zdecydowanie, prowokując przy tym nasze błędy. Brakowało u nas dokładności i spokoju, natomiast trzeba pochwalić chłopaków, że grali do końca, szukali strzałów i dużo nie brakło, żebyśmy w końcówce wygrali, bo mieliśmy stałe fragmenty, a po jednym z nich z bramki piłkę obrońca. 

TS Podbeskidzie - Ruch Chorzów 2:2 (1:1)

1:0 - 24 min.
1:1 - Małkowski, 27 min.
2:1 - 48 min.
2:2 - Bogusz, 89 min.

Skład Ruch Chorzów: Byszewski,Jaworek (62' Rudek), Kulejewski, Małkowski, Wiszyński, Dąbrowski (55' Winciersz), Sikora, Starzyński (75' Świątczak), Bogusz, Wdowik, Szkucik

Rezerwowi: Bielecki, Zięba, Górecki, Krawczyk

Żółte kartki: Sikora

Następny mecz: koniec rundy jesiennej

Źródło: własne