U-19/JSt: ''Zdarzały się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca" - Polonia zaskoczyła nas tylko na chwilę

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

RUCH CHORZÓW - POLONIA BYTOM 4:1

Trener Ireneusz Psykała: Początek meczu nieco zaskakujący, ponieważ pierwsze podanie na wolne pole zakończyło się dla Polonii zdobyciem bramki. Na szczęście szybko się zrehabilitowaliśmy i doprowadziliśmy do wyrównania. Nie mniej w tym meczu zdarzały się takie sytuacje, które nie powinny mieć miejsca.

RUCH CHORZÓW OBCHODZI 97 URODZINY!

Najbardziej utytułowany Klub w Polsce – RUCH CHORZÓW – obchodzi dziś urodziny! „Niebieska” Legenda rozpoczęła się dokładnie 97 lat temu!

Ruch to nie jest zwykły Klub, to Ikona śląskiego i polskiego futbolu. Czternastokrotnie zasiadał na tronie mistrzowskim, zdobywał krajowe puchary i z powodzeniem reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Jednak co najważniejsze, Ruch to ludzie. Legendarni piłkarze, wybitni trenerzy, ale przede wszystkim Kibice, jedyni w swoim rodzaju, wymagający, ale i bardzo oddani! Miłość do „Niebieskiej eRki” przekazywana jest z pokolenia na pokolenie w niemal każdym zakątku regionu i nie tylko.

Poprawiono: czwartek, 20, kwiecień 2017 08:58

Odsłony: 50

Czytaj więcej: RUCH CHORZÓW OBCHODZI 97 URODZINY!

U-19/JSt: "Liczyła się płynność i tempo" - pogrom z Zabrzu

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

MSPN GÓRNIK ZABRZE - RUCH CHORZÓW 0:10

Trener Ireneusz Psykała: Jest to wynik, który przechodzi do historii. Pocieszające jest to, że są to ostatnie tak łatwe mecze. Skupiliśmy się dzisiaj na tym, aby utrzymać tempo oraz zaangażowanie do samego końca i to nam się udało. Mało tego, w momencie kiedy zrobiliśmy wszystkie zmiany, na jakieś 15 minut przed końcem meczu, urazu nabawił się Patryk Sikora, w wyniku czego kwadrans graliśmy w dziesiątkę. Pomimo tego potrafiliśmy zdobyć jeszcze trzy bramki!

Poprawiono: środa, 12, kwiecień 2017 19:35

Odsłony: 232

Czytaj więcej: U-19/JSt: "Liczyła się płynność i tempo" - pogrom z Zabrzu

U-19/JSt: "Wynik nie powinien wpływać na nasze działania. Niedosyt jest" - deklasacja w meczu z ROW-em

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

RUCH CHORZÓW - ROW 1964 RYBNIK 8:0

Trener Ireneusz Psykała: Szybko zdobyliśmy bramki i to pewnie ułatwiło nam grę w pierwszej części meczu. Graliśmy dobrze, w dobrym tempie, cały czas blisko i agresywnie, dzięki czemu nie pozwoliliśmy rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Do przerwy prowadziliśmy już 6:0, dlatego zwracaliśmy chłopakom uwagę, żeby sobie nie folgować, cały czas grać na pełnych obrotach, a to niekoniecznie nam wyszło. Stworzyliśmy masę sytuacji, wynik mógł być dużo wyższy.

WYGRYWAMY W KONKURSIE FUCHS OIL! KIBICE ''NIEBIESKICH'' PONOWNIE NAJLEPSI!

Tydzień temu prosiliśmy Was o głosowanie na bramkę Jarka Niezgody w konkursie Fuchs Oil. Dziś z wielką radością oznajmiamy, że po raz kolejny pokonaliście sympatyków Górnika Zabrze oraz GKS-u Katowice!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu gol Jarka Niezgody uplasował się w rankingu na pierwszym miejscu, a do naszej Akademii powędruje sprzęt treningowy o wartości 1000 złotych!

Dziękujemy! Jesteście najlepsi!

Wyniki konkursu

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski