U19/JSt: ''Niewdzięczny teren'' - Górale pogrążeni w drugiej połowie

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

TS CZARNI GÓRAL ŻYWIEC - RUCH CHORZÓW 0:4

Trener Ireneusz Psykała: Mecz zaczęliśmy całkiem dobrze. Pierwsze 15 minut wyglądało nieźle, podeszliśmy wysoko do przeciwnika, odbieraliśmy piłkę już na jego połowie i stworzyliśmy kilka sytuacji, których niestety nie wykorzystaliśmy. Mieliśmy ogromną przewagę, a Górale nie oddali groźnego strzału na bramkę. Zaczęliśmy jednak grać tak, jak chcieli rywale. Wolno, wszerz, niczym seniorzy grający na utrzymanie wyniku. Boisko, swoją drogą, było bardzo specyficzne, miękkie, przez co gra się nam łamała.

Poprawiono: niedziela, 15, październik 2017 13:27

Odsłony: 259

U19/JSt: ''Pokazaliśmy dojrzałość'' - Niebiescy postraszyli Niebieskich

RUCH CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW 3:1

Trener Ireneusz Psykała: Mecz z UKS-em okazał się być bardzo trudnym. W pierwszej połowie przeciwnik bardzo dobrze się bronił, kilka razy nas skontrował, zdobył bramkę i troszkę się nam ciśnienie w tym momencie podniosło. Widać było determinację i dyscyplinę, przez co ciężko nam było przed przerwą coś stworzyć. Wynikało to przede wszystkim z dobrej gry UKS-u. W drugiej połowie piłkarstwo dało o sobie znać - dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, tworzyliśmy masę sytuacji, jednak brakowało nam dokładnego, ostatniego podania.

Poprawiono: niedziela, 15, październik 2017 09:55

Odsłony: 325

U17: Mateusz Bogusz powołany na turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy!

Trener Bartłomiej Zalewski ogłosił powołania do reprezentacji Polski U-17 (rocznik 2001) na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy U-17, który odbędzie się na Cyprze.

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w gronie wyróżnionych znalazł się nasz pomocnik, Mateusz Bogusz!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

"Biało-czerwoni" zagrają z San Marino (17 października, godz. 15:00, Pafos), Cyprem (20 października, godz. 15:00, Pafos) i Szwecją (23 października, godz. 15:00, Pafos).

Poprawiono: wtorek, 03, październik 2017 13:30