U19: Zgrupowanie w Rewalu dobiegło końca - juniorzy starsi w drodze do Chorzowa

Ostatnia z naszych drużyn zakończyła obóz przygotowawczy - juniorzy starsi wracają właśnie pociągiem z Rewala na Śląsk, a w Katowicach zameldują się planowo o godzinie 23.14.

Podczas dziewięciu dni zgrupowania Niebiescy nie tylko  intensywnie trenowali na miejscowych boiskach i hali, ale również rozegrali dwa mecze kontrolne z drużynami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów.
W pierwszym z nich zmierzyli się z Pogonią Szczecin, z kolei w drugim, także ze szczecińskim zespołem, Salosem. O wynikach, a także całym zgrupowaniu opowiedział trener Ireneusz Psykała.

Najważniejsza informacja to taka, że wszyscy są zdrowi i nie dopadły nas żadne choroby.

Urodziny trenera Adriana Gacha! Sto lat!

W dniu dzisiejszym zwracamy się z serdecznymi życzeniami urodzinowymi do trenera U-19 oraz U-14, Adriana Gacha, który świętuje 32 urodziny.

Życzymy przede wszystkim zdrowia, radości na co dzień w życiu osobistym, jak i zawodowym, a także szczęścia, sukcesów oraz spełnienia marzeń.

Wszystkiego najlepszego, Trenerze!

 

Poprawiono: piątek, 19, styczeń 2018 14:58

Odsłony: 170

Progres Kraków zwycięski w meczach sparingowych

U19 - MECZ KONTROLNY

RUCH CHORZÓW - PROGRES KRAKÓW 4:5 

Ruch Chorzów - Progres Kraków 4:5 (0:3)

0:1 -8 min.
0:2 - 38 min.
0:3 - 43 min.
1:3 - Świątczak, 55 min.

Poprawiono: sobota, 09, grudzień 2017 14:39

Odsłony: 388

Czytaj więcej: Progres Kraków zwycięski w meczach sparingowych

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski