Terminarz : --U-17 I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH--02

Kolejka 1

sobota, 19.08.2017
11:00 TS Czarni - Góral Żywiec-KS Rozwój Katowice1 - 7
11:00 SKS Gwarek Zabrze-Ruch Chorzów S.A.3 - 3
11:00 Zagłębie S.A. Sosnowiec-GTV Stadion Chorzów3 - 5
11:00 Tyski Sport S.A.-BTS Rekord B-B1 - 1

Kolejka 2

sobota, 26.08.2017
11:00 KS Rozwój Katowice-BTS Rekord B-B0 - 1
11:00 GTV Stadion Chorzów-Tyski Sport S.A.0 - 5
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie S.A. Sosnowiec1 - 4
11:00 TS Czarni - Góral Żywiec-SKS Gwarek Zabrze0 - 4

Kolejka 3

środa, 30.08.2017
15:00 BTS Rekord B-B-GTV Stadion Chorzów3 - 5
17:00 SKS Gwarek Zabrze-KS Rozwój Katowice6 - 1
17:00 Zagłębie S.A. Sosnowiec-TS Czarni - Góral Żywiec4 - 1
17:00 Tyski Sport S.A.-Ruch Chorzów S.A.3 - 0

Kolejka 4

sobota, 02.09.2017
11:00 TS Czarni - Góral Żywiec-Tyski Sport S.A.0 - 4
11:00 SKS Gwarek Zabrze-Zagłębie S.A. Sosnowiec1 - 1
17:30 KS Rozwój Katowice-GTV Stadion Chorzów1 - 1

Kolejka 4

niedziela, 03.09.2017
11:00 Ruch Chorzów S.A.-BTS Rekord B-B0 - 2

Kolejka 5

sobota, 09.09.2017
09:00 GTV Stadion Chorzów-Ruch Chorzów S.A.3 - 1
11:00 Zagłębie S.A. Sosnowiec-KS Rozwój Katowice1 - 1
11:00 Tyski Sport S.A.-SKS Gwarek Zabrze5 - 3
11:00 BTS Rekord B-B-TS Czarni - Góral Żywiec10 - 0

Kolejka 6

środa, 13.09.2017
16:30 TS Czarni - Góral Żywiec-GTV Stadion Chorzów1 - 7
16:30 Zagłębie S.A. Sosnowiec-Tyski Sport S.A.1 - 4
17:00 KS Rozwój Katowice-Ruch Chorzów S.A.4 - 0

Kolejka 6

środa, 20.09.2017
16:00 SKS Gwarek Zabrze-BTS Rekord B-B0 - 0
16:30 Ruch Chorzów S.A.-TS Czarni - Góral Żywiec4 - 0

Kolejka 7

sobota, 16.09.2017
11:00 Tyski Sport S.A.-KS Rozwój Katowice3 - 2
13:00 GTV Stadion Chorzów-SKS Gwarek Zabrze1 - 2

Kolejka 7

niedziela, 17.09.2017
12:00 BTS Rekord B-B-Zagłębie S.A. Sosnowiec1 - 3

Kolejka 8

sobota, 23.09.2017
09:00 Ruch Chorzów S.A.-SKS Gwarek Zabrze2 - 6
11:00 GTV Stadion Chorzów-Zagłębie S.A. Sosnowiec3 - 0
12:30 KS Rozwój Katowice-TS Czarni - Góral Żywiec2 - 0

Kolejka 8

wtorek, 26.09.2017
15:30 BTS Rekord B-B-Tyski Sport S.A.3 - 3

Kolejka 9

sobota, 30.09.2017
11:00 Tyski Sport S.A.-GTV Stadion Chorzów1 - 2
11:00 Zagłębie S.A. Sosnowiec-Ruch Chorzów S.A.4 - 2
11:00 SKS Gwarek Zabrze-TS Czarni - Góral Żywiec7 - 0

Kolejka 9

niedziela, 01.10.2017
13:00 BTS Rekord B-B-KS Rozwój Katowice2 - 5

Kolejka 10

sobota, 07.10.2017
10:30 TS Czarni - Góral Żywiec-Zagłębie S.A. Sosnowiec1 - 2
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Tyski Sport S.A.0 - 5
12:30 KS Rozwój Katowice-SKS Gwarek Zabrze3 - 0

Kolejka 10

niedziela, 08.10.2017
14:00 GTV Stadion Chorzów-BTS Rekord B-B3 - 2

Kolejka 11

sobota, 14.10.2017
10:00 GTV Stadion Chorzów-KS Rozwój Katowice1 - 0
11:00 Tyski Sport S.A.-TS Czarni - Góral Żywiec8 - 0
11:00 Zagłębie S.A. Sosnowiec-SKS Gwarek Zabrze2 - 2

Kolejka 11

niedziela, 15.10.2017
13:00 BTS Rekord B-B-Ruch Chorzów S.A.5 - 0

Kolejka 12

sobota, 21.10.2017
09:00 Ruch Chorzów S.A.-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-Tyski Sport S.A._ - _
12:30 KS Rozwój Katowice-Zagłębie S.A. Sosnowiec_ - _

Kolejka 12

wtorek, 24.10.2017
14:00 TS Czarni - Góral Żywiec-BTS Rekord B-B_ - _

Kolejka 13

sobota, 28.10.2017
09:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 GTV Stadion Chorzów-TS Czarni - Góral Żywiec_ - _
11:00 BTS Rekord B-B-SKS Gwarek Zabrze_ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-Zagłębie S.A. Sosnowiec_ - _

Kolejka 14

sobota, 04.11.2017
11:00 KS Rozwój Katowice-Tyski Sport S.A._ - _
11:00 Zagłębie S.A. Sosnowiec-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 SKS Gwarek Zabrze-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 TS Czarni - Góral Żywiec-Ruch Chorzów S.A._ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski