U17: ''Nie była to najlepsza runda'' - Podsumowanie juniorów młodszych

Swojego sezonu pod względem statystyk do udanego nie mogą zaliczyć juniorzy młodsi występujący w II lidze wojewódzkiej. W zakończonej kampanii zajęli 8 miejsce w ligowej tabel. W 14 spotkaniach udało zgromadzić się 8 punktów, wygrywając 2 mecze i notując 2 remisy. Chłopcy trafili do bramki rywali 16 razy, tracąc przy tym 55 goli.

Trener Daniel Tukaj: Trzeba szczerze powiedzieć, że nie była to najlepsza runda w naszym wykonaniu. Biorąc jednak pod uwagę cały sezon, to można znaleźć kilka pozytywów. W drugiej rundzie dołączyły do nas drużyny, które nie mają swoich przedstawiciele w pierwszej lidze, tak jak w naszym przypadku. Trzeba przyznać, że w drugiej rundzie daliśmy szansę zaprezentować się większej ilości zawodników w znacznie większym wymiarze czasowym. Jedni wykorzystali swoją szansę, drudzy troszeczkę mniej, ale myślę, że każdy jest świadomy tego, że ma jeszcze dużo do zrobienia. Spoglądamy z optymizmem w przyszłość i jestem przekonany, że każdy z zawodników będzie chciał pokazać swoją wartość, zaprezentować się lepiej, ponieważ konkurencja będzie zdecydowanie mocniejsza i na boisku będą widoczne tego efekty.

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności