U17: ''Stać nas na lepszy wynik'' - trener Daniel Tukaj o rundzie jesiennej

Kolejne z podsumowań poświęcone zostanie juniorom młodszym U17 występującym w II Lidze Wojewódzkiej, którzy uplasowali się w tabeli tuż za podium. Podopieczni trenera Daniela Tukaja zaliczyli sześć zwycięstw, dwa remisy i sześć porażek. Taki stan rzeczy przełożył się na 20-to punktową zdobycz przy zdobyciu 50 bramek i stracie 34. 

Trener Daniel Tukaj: Osiągnęliśmy swój cel, jakim było utrzymanie się w lidze, grając w wielu spotkaniach jako rocznik młodszy. Jednak analizując nasze mecze to trzeba powiedzieć, że stać nas było na o wiele lepszy wynik..

Niestety, w wielu spotkaniach szwankowały podstawowe elementy rzemiosła piłkarskiego, sama organizacja gry oraz przydarzały nam się zbyt proste błędy, które nie powinny już się zdarzać na tym etapie rozwoju zawodnika. Na pewno wpływ na taką grę miała duża rotacja w składzie, gdyż każdy z zawodników, którego nie wykluczyły kontuzje zaliczył większość ligowych spotkań. Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie zawodnika do gry w Centralnej Lidze Juniorów i mamy nadzieję, że po rundzie wiosennej ta jakość piłkarska wzrośnie i więcej zawodników trafi właśnie do zespołu trenera Pawła Drapały. Na pewno dużo pracy przed nami, jednak jeżeli wszyscy będą podchodzić z zaangażowaniem do swoich obowiązków to wyznaczone cele będą łatwiejsze do osiągnięcia.

TABELA

Obszar załączników

Źródło: własne 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności