U17/JM I: ''Szwankowały podstawowe elementy techniki piłkarskiej'' - BTS inkasuje trzy punkty

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

BTS REKORD - RUCH CHORZÓW 5:0 

Trener Daniel Tukaj: Trudno mówić o wygraniu spotkania, jeżeli czwarty mecz z rzędu nie strzelamy gola.  Mamy problem ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych, a te, które są nie zostają wykorzystane i w ten sposób przegrywamy kolejny mecz. Przeciwnik był bardzo dobrze zorganizowany w obronie, szybko przechodził do kontrataku, utrzymywał się przy piłce i stwarzał okazje strzeleckie. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu do przyjęcia, jednak w drugiej szybko stracone trzy bramki całkowicie podcięły nam skrzydła i to było przyczyną przegranej aż 0:5.

Szwankowały niestety podstawowe elementy techniki piłkarskiej, jak przyjęcie i podanie. Tutaj na pewno wyglądaliśmy gorzej, a do tego przegrywaliśmy zbyt dużo pojedynków jeden na jeden. Przy tak małym boisku, jakie ma Rekord, była to decydująca sprawa. Wiedzieliśmy jak wygląda nasza sytuacja w tabeli i chcieliśmy, aby chłopcy zagrali swobodniej. Nie było tego jednak widać na boisku. 

BTS Rekord - Ruch Chorzów 5:0 (1:0)

Bramki BTS:  2’, 57’, 58’, 61’, 71’

Skład: Gniełka, Wojtala, Mazurek Dawid, Miarka, Bąk, Jankowski (50' Grabowski), Zajączkowski (41' Janawa), Perczyk, Stępień, Kuzera (60' Milewski), Spodzieja; trenerzy: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec

Następny mecz: 20.05, godz. 11.00, Ruch Chorzów - Piast Gliwice

Źródło: własne