U17/JM I: ''Wracamy do domu z podniesionymi głowami'' - gol w drugiej minucie dał Rozwojowi trzy punkty

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - ROZWÓJ KATOWICE

Trener Daniel Tukaj: Niestety przegrywamy dzisiejszy mecz, a zasłużyliśmy co najmniej na jeden punkt, bo z przebiegu meczu, szczególnie w drugiej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi od Rozwoju. Mecz jeszcze nie rozpoczął się na dobre, a już przegrywaliśmy - w drugiej minucie, po błędzie indywidualnym straciliśmy bramkę. Chwała chłopakom, że przy tej pogodzie i w takich warunkach, jakie mieliśmy na sztucznej murawie, podjęli walkę. Naprawdę z podziwem i radością dzisiaj patrzyło się na ich grę. Szkoda, że nie dopisało nam szczęście, bo stworzyliśmy sobie kilka dogodnych okazji.

Dwa razy dobrze zachował się bramkarz gości, w pozostałych sytuacjach zawiodła nasza skuteczność. Powiedziałem dziś zawodnikom, że wracamy do domu z podniesionymi głowami. Pokazali, że potrafią grać i na pewno mogą z każdym w tej lidze powalczyć. Kończymy pierwszą rundę porażką, ale po dzisiejszym meczu patrzymy z optymizmem na rewanże, w których powalczymy o utrzymanie w pierwszej lidze.

Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0:1 (0:1)

0:1 - 2 min.

Skład: Brzozowski, Wojtala, Lankocz, Miarka, Mazurek, Bąk, Jankowski, Perczyk, Słota, Milewski, Spodzieja ; trenerzy: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec

Rezerwowi: Dąbkowski, Janawa, Jachna, Stępień, Grabowski, Krysiak

Następny mecz: 29.04, godz. 11.00, Tyski Sport - Ruch Chorzów

Źródło: własne