U17/JM I: ''To dla nas za wysoki wymiar kary'' - przegrana z Piastem

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

PIAST GLIWICE - RUCH CHORZÓW 3:0

Trener Daniel Tukaj: Dzisiaj oglądaliśmy mecz, który miał dwa oblicza. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana i choć to nie my prowadziliśmy grę, na pewno mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Już w pierwszych minutach dwie stuprocentowe sytuacje zmarnował Kuzera, a później w podobny sposób zachował się Baron. Gospodarze mogli się cieszyć z remisowego wyniku do przerwy. Myślę, że gdybyśmy wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie, ten mecz zakończyłby się innym wynikiem. W drugiej części meczu błędy w ustawieniu w defensywie sprawiły, że Piast wyszedł na prowadzenie. Już pierwsze bramka podcięła nam skrzydła. Pomimo niekorzystnego wyniku pokazaliśmy jednak, że potrafimy grać i kreować sytuacje bramkowe.

Chciałbym jednak pozostawić do przemyślenia zawodnikom z czego wynika fakt porażki i jak wygląda podejście do obowiązków. Podsumowując uważam, że porażka 0:3 to dla nas za wysoki wymiar kary.

Piast Gliwice - Ruch Chorzów 3:0 (0:0)

0:1 - 53 min.
0:2 - 57 min.
0:3 - 64 min.

Skład: Brzozowski (60' Dąbkowski), Wojtala, Lankocz, Gatrzkie, Bąk (41' Kaletka), Baron (60' Jankowski), Kokot (60' Słota), Kalisz (60' Milewski), Miarka (41' Zajączkowski), Siwek, Kuzera (60' Gawroński); trener: Daniel Tukaj, Łukasz Joniec

Następny mecz: 8.04, godz. 13.00, Ruch Chorzów - BBTS Podbeskidzie

Źródło: własne