Kończymy i... rozpoczynamy zgrupowanie w Rewalu /foto/

Drugi tydzień ferii zimowych nasi juniorzy młodsi i trampkarze spędzili na zgrupowaniu w Rewalu. 

Zwieńczeniem ciężkich treningów dwa razy dziennie oraz meczów kontrolnych  była piątkowa odnowa biologiczna w resorcie Sunsetspa. Natomiast w sobotę, tuż po godzinie 11-tej, Niebiescy wyruszyli w podróż powrotną do Chorzowa, gdzie zameldowali się tuż przed północa3-ciej.

Jak pisaliśmy we wcześniejszych relacjach, w trakcie obozu drużyny Mateusza Michalika, Daniela Tukaja, Sławomira Podlasa oraz Damiana Łukasika rozegrały szereg sparingów, w których w większości wychodziły zwycięsko. Poniżej osiągnięte wyniki: 

2004/Trampkarze młodsi:
5.02 - Ruch Chorzów - FASE Szczecin 3:6 (Wacławski -2, Starzyński)
07.02 - Ruch Chorzów - Gedania Gdańsk 9:2 (Starzyński -2, Bujoczek -2, Bąk -2, Kolec, Mucha, Letkiewicz)

2003.Trampkarze:
8.02 - Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:0 (Wójtowicz -2) 

2002-2001/ Juniorzy młodsi:
06.02 - FASE Szczecin 2001 - Ruch Chorzów  0:4 (Gemborys -2, Rocki, Swikszcz)
06.02 - FASE Szczecin 2002 - Ruch Chorzów  2:5 (Grabowski -2, Zajączkowski, Bąk, Korbecki)

Rewal pozostanie "Niebieski" jeszcze przez najbliższe kilka dni - dzisiaj nad morze dotarła nasza drużyna juniorów starszych, która będzie tam przygotowywała się do rundy wiosennej aż do 19 lutego. Nie zabraknie, oczywiście, meczów kontrolnych, w których to zmierzy się z dwoma szczecińskimi drużynami, Pogonią oraz Salosem. 

14.02 - Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
18.02 - Salos Szczecin - Ruch Chorzów

Przypominamy, że wyniki sparingów i turniejów przewidzianych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej można śledzić TUTAJ, a dzięki uprzejmości naszych trenerów oraz zawodników prezentujemy ostatnią fotogalerię ze zgrupowania trampkarzy i juniorów młodszych nad morzem.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski