U17: Juniorzy młodsi bezkonkurencyjni w ''Kryspinów Cup''... ponownie!

W sobotę, 2 grudnia, zespół trenerów Mateusza Michalika i Pawła Drapały wziął udział w IV edycji Turnieju Halowego Kryspinów Cup i podobnie, jak w roku ubiegłym okazał się bezkonkurencyjny!
Niebiescy wygrali wszystkie ze spotkań, osiągając przy tym imponujący bilans bramkowy 37 goli strzelonych przy zaledwie 5 straconych!

Naszym zawodnikom wręczono także wyróżnienia indywidualne - królem strzelców został Jakub Nowak, a najlepszym bramkarzem Rafał Aksamit. Wyróżnienie otrzymał również od od naszego trenera Oskar Machulec. Brawo!

Trener Paweł Drapała: Udział w tym turnieju to przede wszystkim fajny przerywnik dla chłopaków, bo praktycznie cały czas trenujemy na dworze, tak więc tutaj mogli oni sobie pograć na hali.

W pierwszych dwóch meczach mieliśmy małe problemy z przystosowaniem się do gry, szczególnie w drugim spotkaniu z Krakusem Nowa Huta, gdzie przegrywaliśmy już 0:3. Ostatecznie wygraliśmy to spotkanie 6:3, a w kolejnych meczach zwyciężaliśmy już bez straty gola. Cieszy wygrana, cieszą nagrody indywidualne. Chłopcy na pewno mieli z udziału w tym turnieju dużo frajdy.

Wyniki spotkań:

Ruch Chorzów - Lotnik Kryspinów 4:2 (Gemborys -2, Przybyła, Rocki)
Ruch chorzów - Krakus Nowa Huta 6:3 (Rocki 2, Gemborys, Przybyła, Gierut, Nowak)
Ruch Chorzów - SMS Kraków 8:0 (Nowak -2, Siwek, Przybyła, Kalisz, Machulec, Turoń, Gemborys)

Półfinał
Ruch chorzów - GKS Gieksa Katowie 5:0 (Nowak -2, Przybyła, Siwek, Turoń)

Finał
Ruch Chorzów - SMS Kraków 8:0 (Nowak -2, Machulec -2, Bąk, Gemborys, Siwek, Kalisz)

Kadra: Akasmit, Brzozowski, Rocki, Nowak, Przybyła, Machulec, Turoń, Gierut, Gemborys, Kalisz, Siwek, Bąk

Źródło: własne

Foto: fb/Kryspinów Cup