U17: ''Nie była to najlepsza runda'' - Podsumowanie juniorów młodszych

Swojego sezonu pod względem statystyk do udanego nie mogą zaliczyć juniorzy młodsi występujący w II lidze wojewódzkiej. W zakończonej kampanii zajęli 8 miejsce w ligowej tabel. W 14 spotkaniach udało zgromadzić się 8 punktów, wygrywając 2 mecze i notując 2 remisy. Chłopcy trafili do bramki rywali 16 razy, tracąc przy tym 55 goli.

U17: ,,Trzeba pochwalić chłopaków za podejście'' - Trener Ireneusz Psykała o minionym sezonie

Drużyna juniorów młodszych, nad którą pieczę przed rozpoczęciem rundy wiosennej przejął trener Ireneusz Psykała rywalizowała w I lidze wojewódzkiej. Po 14 spotkaniach uplasowała się tuż za podium, na czwartym miejscu z dorobkiem 21 punktów. Na taki stan rzeczy złożyło się 5 zwycięstw, 6 remisów i trzy porażki. Na pochwałę zasługuję gra defensywna, ponieważ z 18 straconymi golami byliśmy drugą drużyną w tej klasyfikacji. Bramkarza drużyny przeciwnej udało pokonać się 21 razy.

U17: ''Myślę, że nie zasłużyliśmy na porażkę'' - Gwarek górą w ostatnim meczu

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 2:4

Trener Igor Łukasik: Niestety kończymy sezon porażką, na którą myślę, że nie zasłużyliśmy. Dobrze weszliśmy w to spotkanie i planowaliśmy na boisku. Budowaliśmy fajne dla oka akcje. Odbieraliśmy wysoko piłkę przeciwnikowi. Myślę, że zagraliśmy jedną z lepszych połów w tej rundzie, a niestety przegrywaliśmy do przerwy 0:2. Znowu powtórzyła się sytuacja z poprzedniego meczu gdzie straciliśmy dwie bramki w przeciągu dwóch minut. Druga połowa to była wymiana ciosów z jednej i drugiej strony. Wynik mógł być jeszcze wyższy dla jednej i drugiej strony. Podziękowania należą się dla chłopaków za całą rundę i mogą teraz spokojnie odpocząć i za chwile ruszamy z kolejnym sezonem i kolejnymi wyzwaniami.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności