Kończymy i... rozpoczynamy zgrupowanie w Rewalu /foto/

Drugi tydzień ferii zimowych nasi juniorzy młodsi i trampkarze spędzili na zgrupowaniu w Rewalu. 

Zwieńczeniem ciężkich treningów dwa razy dziennie oraz meczów kontrolnych  była piątkowa odnowa biologiczna w resorcie Sunsetspa. Natomiast w sobotę, tuż po godzinie 11-tej, Niebiescy wyruszyli w podróż powrotną do Chorzowa, gdzie zameldowali się tuż przed północa3-ciej.

Poprawiono: sobota, 10, luty 2018 22:05

Odsłony: 764

Czytaj więcej: Kończymy i... rozpoczynamy zgrupowanie w Rewalu /foto/

Koordynator Mateusz Michalik: ''W krótkim czasie unormowaliśmy tak wiele spraw''

Mija dokładnie siedem miesięcy odkąd Koordynatorem Akademii Ruch Chorzów został pełniący również funkcję trenera drużyny juniorów młodszych, Mateusz Michalik.
Zapraszamy do wywiadu, w którym poruszył on kwestie życia codziennego naszej Akademii, zasad jej funkcjonowania oraz zachodzących zmianach i udoskonaleniach.

Od ponad pół roku sprawuje Pan funkcję koordynatora Akademii Piłkarskiej Ruchu. Jak bardzo zmieniła się ona w tym czasie? Chcielibyśmy poruszyć różne aspekty, zacznijmy więc od organizacyjnego.

Udało nam się wprowadzić zasady organizacji pracy, które znacznie usprawniły funkcjonowanie Akademii. Można powiedzieć, że wróciliśmy do normalności.

U17: Jakub Nowak po testach w VFL Bochum: ''Apetyt rośnie w miarę jedzenia''

Jakub Nowak, nasz środkowy pomocnik występujący na co dzień w drużynie juniorów młodszych, w ostatnich pięciu dniach, tj. 24 - 28 stycznia, przebywał na testach w  VFL Bochum. 

Poprosiliśmy Kubę o podzielenie się wrażeniami z pobytu w niemieckim klubie, o czym chętnie nam opowiedział.

Jakub Nowak: Kiedy dowiedziałem się o zaproszeniu na testy było małe zaskoczenie. Nie spodziewałem się, że tak szybko zostanę zauważony przez klub z zagranicy. Nie ukrywam jednak, że pojawiło się samozadowolenie, że udało mi się osiągnąć coś więcej.
W VFL Bochum przebywałem pięć dni, od 24-go do 28-go stycznia. W środę trenowałem z drużyną U17, w czwartek z U-19 w bazie znajdującej się na obrzeżach miasta, natomiast w piątek przeszedłem testy sprawnościowe, w których sprawdzana była moja szybkość, skoczność oraz wytrzymałość.

Poprawiono: poniedziałek, 29, styczeń 2018 13:07

Odsłony: 806

Czytaj więcej: U17: Jakub Nowak po testach w VFL Bochum: ''Apetyt rośnie w miarę jedzenia''

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski