U10/2008: ''Równoważyć umiejętności indywidualne z grą zespołową'' - Stadion pokonany!

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - GTV STADION CHORZÓW 9:4

Trener Robert Krajcer: Dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Nasz zespół prezentował się jednak zdecydowanie lepiej i myślę, że było to najlepsze z dotychczasowych spotkań w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy przez cały czas, stworzyliśmy więcej sytuacji, a wynik powinien być co najmniej jeszcze raz taki - znakomicie spisywał się między słupkami bramkarz Stadionu.

U10/2008: ''Moglibyśmy wygrać...'' - niewykorzystane sytuacje pogrążają Niebieskich

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - RUCH CHORZÓW 8:3

Trener Robert Krajcer: W pierwszej połowie zagraliśmy katastrofalnie. Zupełnie nic nam nie wychodziło, graliśmy chaotycznie, nerwowo, bezmyślnie wybijając piłkę. Po przerwie gra wyglądała już zdecydowanie lepiej, zaczęliśmy grać w piłkę. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę stworzonych sytuacji, moglibyśmy ten mecz wygrać. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu zagramy dobrze od początku i wynik będzie korzystniejszy.

U10/2008: ''Wyciągnęliśmy wnioski'' - wielkie strzelanie w meczu z AKS-em

AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 0:19

Trener Robert Krajcer: Po ostatnim meczu wyciągnęliśmy wnioski i nie popełnialiśmy już tak oczywistych błędów w obronie. Dodatkowo, po weekendowym turnieju, poprawiliśmy skuteczność strzelecką, co przełożyło się na uzyskany wynik. Przeciwnik nie miał zbyt dużej możliwości rozgrywania, to my rządziliśmy na boisku. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy dalej doskonalić nasz "Niebieski" system gry.

U10/2008: W poniedziałek trening tylko o godz. 17.30!

Informujemy, że ze względu na mecz ligowy rocznika 2008 z Górnikiem 09 Mysłowice, w poniedziałek, 9 października grupy trenerów Roberta Krajcera oraz Łukasza Berety trenują tylko o godz. 17.30.

Oznacza to, że grupy "niebieskie", trenujące zwyczajowo o godz. 18.30 zapraszamy na zajęcia godzinę wcześniej.

Za zaistniałą zmianę przepraszamy.

Poprawiono: poniedziałek, 09, październik 2017 08:43

Odsłony: 13

U10/2008: "Chłopcy nabiorą doświadczenia'' - Niebiescy na turnieju Młode Piłkarskie Talenty 2017

W ubiegły weekend, na obiektach Sarmacji Będzin odbył się turniej piłkarski Młode Talenty 2017. W gronie 16. drużyn nie zabrakło również Niebieskich!

Trener Łukasz Bereta: Podczas dwóch dni rozegraliśmy aż 11 meczów - siedem w sobotę oraz cztery w niedzielę. Mieliśmy okazję mierzyć się z zespołami z całej Polski i nie tylko. Naszymi przeciwnikami była między innymi drużyna z Budapesztu, Banik Ostrawa, Beniaminek Krosno, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Korona Kielce, Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice czy Górnik Zabrze. Cieszymy się, że mogliśmy się zmierzyć z takimi drużynami, bo na co dzień w lidze nie mamy z tym do czynienia. Dodatkowo turniej był blisko rozgrywany, więc nie było potrzeby dalekiego wyjazdu. Cała impreza była bardzo dobrze zorganizowana, poziom meczów bardzo wysoki i zdecydowanie było widać, że wszystkie drużyny przeszły solidną selekcję.

U10/2008: ''Mieliśmy ochotę chociażby na remis'' - pechowa przegrana z Rozwojem

ROZWÓJ II KATOWICE - RUCH CHORZÓW 6:4

Trener Robert Krajcer: Wynik może wskazywać na to, że zagraliśmy słaby mecz, ale tak nie było. Chłopcy zagrali dobry mecz, natomiast popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Po pierwszych pięciu minutach mieliśmy już trzy dogodne okazje do tego, aby zdobyć bramkę, ale to Rozwój wykorzystał swoją i pierwszy strzelił gola. To my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy w tym meczu więcej sytuacji, ale niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Tymczasem rywal, jak tylko mógł, wyprowadzał skuteczne kontrataki i do przerwy prowadził 3:1. W drugiej połowie obraz gry się nieco zmienił - zaczęliśmy grać lepiej, bardziej agresywnie, co spowodowało, że doprowadziliśmy do wyniku 5:4 i mieliśmy ochotę chociażby na remis.

U10/2008: ''Byliśmy po prostu lepsi'' - 23 gole w derbach Ruchu /foto/

UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 9:14

Trener Robert Krajcer: Jak przystało na derby mecz był bardzo zacięty i ciężki, szczególnie dla nas. Prowadziliśmy grę, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i oddawaliśmy więcej strzałów na bramkę. Byliśmy po prostu lepsi. Natomiast błędy w szykach obronnych spowodowały utratę aż tylu bramek. Nad tymi elementami, jak i skutecznością, musimy popracować. Mam nadzieję, że wyciągniemy z dzisiejszego spotkania naukę i w kolejnym meczu postaramy się grać jeszcze lepiej.

U10/2008: ''Mecz stał na wysokim poziomie'' - zwyciężamy z drużyną z Siemianowic

RUCH CHORZÓW - UKS JEDNOŚĆ S-ŚL. 11:3

Trener Robert Krajcer: Bardzo dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Drużyna z Siemianowic prezentowała dobry styl. Nie wybijała na chaos i chciała graćw piłkę, dzięki czemu bardzo dobrze nam się z nimi grało. Mecz stał na wysokim poziomie i przez większość czasu różnica bramkowa była niewielka. Dopiero w drugiej połowie zdominowaliśmy rywala i przejęliśmy inicjatywę. Zdobyliśmy przewagę i zaczęliśmy zdobywać bramki, dzięki czemu wynik jest taki, a nie inny. Cieszy nas to, że chłopcy z meczu na mecz coraz lepiej ze sobą współpracują.

2008-2010: W poniedziałek grupy ''niebieskie'' trenują o godz. 17.30!

Informujemy, że ze względu na mecz Ruchu Chorzów z Górnikiem Łęczna w ramach rozgrywek Nice 1 Ligi zajęcia zaplanowane na najbliższy poniedziałek o godzinie 18.30 zostają przełożone wcześniejszą godzinę.

I tak, treningi o godz. 16.30 oraz 17.30 będą w tym dniu odbywały się zgodnie z planem, natomiast dzieci trenujące o godz. 18.30, tj. grupy niebieskie 2008 - 2010, zapraszamy na godz. 17.30.

Poprawiono: sobota, 16, wrzesień 2017 17:11