U10/2008 Podsumowanie: ''Grać, grać i jak najwięcej grać!'' - fotel lidera dla Niebieskich!

Przedstawiamy pierwsze z cyklicznych podsumowań rundy jesiennej, które zainaugurują statystyki i recenzje sztabu szkoleniowego naszych najmłodszych ligowców z rocznika 2008.

Drużyna U10 została zgłoszona do rozgrywek po raz pierwszy w historii naszej Akademii i po pierwszym półroczu można powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.

Podopieczni trenerów Roberta Krajcera i Łukasza Berety rozpoczęli jesień w IV Okręgowej Lidze Orlików Młodszych i na półmetku rozgrywek zajmują pierwsze miejsce w tabeli!

Młodzi Niebiescy wygrali siedem z dziewięciu spotkań z imponującą średnią

U10/2008: ''Chłopcy zrobili postępy'' - wygrana w sparingu z dedykacją dla trenera Roberta Krajcera!

MECZ KONTROLNY

RUCH CHORZÓW - KSZO OSTROWIEC 4:1

Trener Łukasz Bereta: Zagraliśmy bardzo dobry mecz z dobrym przeciwnikiem, który miał nad nami przewagę pod względem warunków fizycznych. Świetnie sobie jednak z tym poradziliśmy. Chłopcy zrobili od września duży postęp i to było w tym meczu widać. Zagraliśmy dzisiaj również bardzo dobrze drużynowo, a z tym mieliśmy wcześniej problem.

U10/2008: ''Moglibyśmy wygrać...'' - niewykorzystane sytuacje pogrążają Niebieskich

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - RUCH CHORZÓW 8:3

Trener Robert Krajcer: W pierwszej połowie zagraliśmy katastrofalnie. Zupełnie nic nam nie wychodziło, graliśmy chaotycznie, nerwowo, bezmyślnie wybijając piłkę. Po przerwie gra wyglądała już zdecydowanie lepiej, zaczęliśmy grać w piłkę. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę stworzonych sytuacji, moglibyśmy ten mecz wygrać. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu zagramy dobrze od początku i wynik będzie korzystniejszy.

U10/2008: ''To bardzo dobry sygnał'' - wygrana na koniec rundy, Niebiescy mistrzami!

RUCH CHORZÓW - ORLIK RUDA ŚL. 11:4

Nasi najmłodsi ligowcy mistrzami jesieni! Drużyna trenerów Roberta Kracjera oraz Łukasza Berety pokonała w ostatnim spotkaniu Orlik Ruda Śląska 11:4 i ostatecznie, po siedmiu zwycięstwach i dwóch przegranych, uplasowała się na pierwszym miejscu w tabeli.

Trener Robert Krajcer: Wynik ostatniego meczu w tej rundzie pokazuje, że ponownie wykonaliśmy dobrze swoją pracę. Cały czas doskonalimy naszą grę, wyglądamy coraz lepiej, ponieważ chłopcy zaczynają się zgrywać. Zostaliśmy mistrzami rundy jesiennej nie bez przyczyny, bo nasza gra wygląda naprawdę dobrze.

U10/2008: W poniedziałek trening tylko o godz. 17.30!

Informujemy, że ze względu na mecz ligowy rocznika 2008 z Górnikiem 09 Mysłowice, w poniedziałek, 9 października grupy trenerów Roberta Krajcera oraz Łukasza Berety trenują tylko o godz. 17.30.

Oznacza to, że grupy "niebieskie", trenujące zwyczajowo o godz. 18.30 zapraszamy na zajęcia godzinę wcześniej.

Za zaistniałą zmianę przepraszamy.

Poprawiono: poniedziałek, 09, październik 2017 08:43

Odsłony: 51

U10/2008: ''Kolejny bardzo dobry mecz'' - Siemianowice pokonane, Niebiescy liderem!

APN SIEMIANOWICE - RUCH CHORZÓW 4:7

Trener Robert Krajcer: Początkowo mecz nie układał się po naszej myśli. Coś się nie układało w naszej grze. To my atakowaliśmy, ale Siemianowice zdobyły pierwsze bramkę. Chłopakom udało się jednak szybko zebrać i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 3:1. W drugiej połowie podeszliśmy wysoko i agresywnie do rywala, zmuszając go do wybijania piłki w głąb boiska. My z kolei konsekwentnie rozgrywaliśmy piłkę od własnej bramki. Był to kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, a wygrana pozwoliła nam wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli. Przed nami ostatni mecz w tej rundzie, z Orlikiem Ruda Śląska.

U10/2008: ''Mieliśmy ochotę chociażby na remis'' - pechowa przegrana z Rozwojem

ROZWÓJ II KATOWICE - RUCH CHORZÓW 6:4

Trener Robert Krajcer: Wynik może wskazywać na to, że zagraliśmy słaby mecz, ale tak nie było. Chłopcy zagrali dobry mecz, natomiast popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Po pierwszych pięciu minutach mieliśmy już trzy dogodne okazje do tego, aby zdobyć bramkę, ale to Rozwój wykorzystał swoją i pierwszy strzelił gola. To my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy w tym meczu więcej sytuacji, ale niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Tymczasem rywal, jak tylko mógł, wyprowadzał skuteczne kontrataki i do przerwy prowadził 3:1. W drugiej połowie obraz gry się nieco zmienił - zaczęliśmy grać lepiej, bardziej agresywnie, co spowodowało, że doprowadziliśmy do wyniku 5:4 i mieliśmy ochotę chociażby na remis.

U10/2008: ''Równoważyć umiejętności indywidualne z grą zespołową'' - Stadion pokonany!

RUCH CHORZÓW - GTV STADION CHORZÓW 9:4

Trener Robert Krajcer: Dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Nasz zespół prezentował się jednak zdecydowanie lepiej i myślę, że było to najlepsze z dotychczasowych spotkań w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy przez cały czas, stworzyliśmy więcej sytuacji, a wynik powinien być co najmniej jeszcze raz taki - znakomicie spisywał się między słupkami bramkarz Stadionu.

U10/2008: ''Mecz stał na wysokim poziomie'' - zwyciężamy z drużyną z Siemianowic

RUCH CHORZÓW - UKS JEDNOŚĆ S-ŚL. 11:3

Trener Robert Krajcer: Bardzo dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Drużyna z Siemianowic prezentowała dobry styl. Nie wybijała na chaos i chciała graćw piłkę, dzięki czemu bardzo dobrze nam się z nimi grało. Mecz stał na wysokim poziomie i przez większość czasu różnica bramkowa była niewielka. Dopiero w drugiej połowie zdominowaliśmy rywala i przejęliśmy inicjatywę. Zdobyliśmy przewagę i zaczęliśmy zdobywać bramki, dzięki czemu wynik jest taki, a nie inny. Cieszy nas to, że chłopcy z meczu na mecz coraz lepiej ze sobą współpracują.