Terminarz : --U-15 III KATOWICKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH--03

Kolejka 1

sobota, 26.08.2017
09:00 Ruch Chorzów S.A.-PKS Józefka Chorzów_ - _
09:00 BKS Sarmacja Będzin-ST.Orbita Bukowno_ - _
09:00 AKS Niwka Sosnowiec-UKS Ruch Chorzów_ - _
09:00 AKS Mikołów-SMS Ruda Śląska_ - _

Kolejka 2

sobota, 02.09.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-SMS Ruda Śląska_ - _
09:00 UKS Ruch Chorzów-AKS Mikołów_ - _
09:00 ST.Orbita Bukowno-AKS Niwka Sosnowiec_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-BKS Sarmacja Będzin_ - _

Kolejka 3

środa, 06.09.2017
17:00 BKS Sarmacja Będzin-PKS Józefka Chorzów_ - _
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-Ruch Chorzów S.A._ - _
17:00 AKS Mikołów-ST.Orbita Bukowno_ - _
17:00 SMS Ruda Śląska-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 4

sobota, 09.09.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-UKS Ruch Chorzów_ - _
09:00 ST.Orbita Bukowno-SMS Ruda Śląska_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS Mikołów_ - _
09:00 BKS Sarmacja Będzin-AKS Niwka Sosnowiec_ - _

Kolejka 5

sobota, 16.09.2017
09:00 AKS Niwka Sosnowiec-PKS Józefka Chorzów_ - _
09:00 AKS Mikołów-BKS Sarmacja Będzin_ - _
09:00 SMS Ruda Śląska-Ruch Chorzów S.A._ - _
09:00 UKS Ruch Chorzów-ST.Orbita Bukowno_ - _

Kolejka 6

sobota, 23.09.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-ST.Orbita Bukowno_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-Ruch Chorzów S.A._ - _
09:00 BKS Sarmacja Będzin-SMS Ruda Śląska_ - _
09:00 AKS Niwka Sosnowiec-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 7

sobota, 30.09.2017
09:00 AKS Mikołów-PKS Józefka Chorzów_ - _
09:00 SMS Ruda Śląska-AKS Niwka Sosnowiec_ - _
09:00 UKS Ruch Chorzów-BKS Sarmacja Będzin_ - _
09:00 ST.Orbita Bukowno-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 8

sobota, 07.10.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
09:00 ST.Orbita Bukowno-BKS Sarmacja Będzin_ - _
09:00 UKS Ruch Chorzów-AKS Niwka Sosnowiec_ - _
09:00 SMS Ruda Śląska-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 9

sobota, 14.10.2017
09:00 SMS Ruda Śląska-PKS Józefka Chorzów_ - _
09:00 AKS Mikołów-UKS Ruch Chorzów_ - _
09:00 AKS Niwka Sosnowiec-ST.Orbita Bukowno_ - _
09:00 BKS Sarmacja Będzin-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 10

sobota, 21.10.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-BKS Sarmacja Będzin_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS Niwka Sosnowiec_ - _
09:00 ST.Orbita Bukowno-AKS Mikołów_ - _
09:00 UKS Ruch Chorzów-SMS Ruda Śląska_ - _

Kolejka 11

sobota, 28.10.2017
09:00 UKS Ruch Chorzów-PKS Józefka Chorzów_ - _
09:00 SMS Ruda Śląska-ST.Orbita Bukowno_ - _
09:00 AKS Mikołów-Ruch Chorzów S.A._ - _
09:00 AKS Niwka Sosnowiec-BKS Sarmacja Będzin_ - _

Kolejka 12

sobota, 04.11.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-AKS Niwka Sosnowiec_ - _
09:00 BKS Sarmacja Będzin-AKS Mikołów_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-SMS Ruda Śląska_ - _
09:00 ST.Orbita Bukowno-UKS Ruch Chorzów_ - _

Kolejka 13

sobota, 11.11.2017
09:00 ST.Orbita Bukowno-PKS Józefka Chorzów_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-Ruch Chorzów S.A._ - _
09:00 SMS Ruda Śląska-BKS Sarmacja Będzin_ - _
09:00 AKS Mikołów-AKS Niwka Sosnowiec_ - _

Kolejka 14

sobota, 18.11.2017
09:00 PKS Józefka Chorzów-AKS Mikołów_ - _
09:00 AKS Niwka Sosnowiec-SMS Ruda Śląska_ - _
09:00 BKS Sarmacja Będzin-UKS Ruch Chorzów_ - _
09:00 Ruch Chorzów S.A.-ST.Orbita Bukowno_ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski