U15:''Mamy w sobie sporą jakość'' - miejsce tuż za podium


Grająca w II lidze wojewódzkiej dużyna trampkarzy uzbierała w trackie rundy jesiennej 22 punkty, pozwoliło to na zajęcie 4 miejsca w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Piotra Bogusza pokonali swoich rywali 7 razy, raz zremisowali i 6 razy ponieśli porażkę. W 14 meczach zdobyli 37 bramek, podczas gdy nasz przeciwnik cieszył się z gola 25 razy.

 

Trener Piotr Bogusz: W zakończonej rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 zajęliśmy 4 lokatę w tabeli. Miejsce tuż za podium jest na pewno dobrym prognostykiem na rundę rewanżową, ponieważ pokazaliśmy w trakcie trwania tych rozgrywek, że mamy w sobie sporą jakość. Jako główne założenia postawiliśmy sobie grę wysokim pressingiem, co zazwyczaj nam się udawało i budowanie gry od tyłu. Cieszymy się, że kilku naszych zawodników brało udział w zgrupowaniach kadry Śląska (Bogusz, Gielza, Rams),  a trzech naszych chłopców (Lenart, Droździok i Latusek) regularnie trenuje z rocznikiem starszym, a więc juniorami młodszymi. Do końca roku rozegramy jeszcze trzy mecze kontrolne i po przerwie świąteczno-noworocznej wrócimy do zajęć.

 Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności