U15/2003 III: ''Przed nami długa przerwa'' - wygrana z Orbitą na zakończenie rundy

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

  RUCH CHORZÓW - ORBITA BUKOWNO 4:0

Trener Łukasz Joniec: Ostatni mecz w tej rundzie - po raz kolejny byliśmy wzmocnieni chłopakami z klasy sportowej. Od początku był on pod naszą kontrolą, gdzie tworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Brakowało nam skuteczności, dlatego dopiero w 8 minucie po akcji prawą stroną Marcel Wawrzyniuk zagrał do Piotrka Wacha, a ten ładnym uderzeniem z pierwszej piłki dał nam prowadzenie. Dalsza część pierwszej połowy to nasza dobra gra w ataku pozycyjnym, próbowaliśmy się przebić pod pole karne przeciwnika, gdzie czasem mogliśmy się lepiej zachować i wykończyć sytuację.

Pod koniec mecz się trochę wyrównał, zostawiliśmy więcej miejsca Orbicie, przez co dłużej utrzymywała się przy piłce. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0, wynik podwyższył po rzucie karnym Tomasz Wójtowicz. W drugiej połowie obraz meczu nie uległ zmianie. Byliśmy stroną dominującą, choć w naszej grze zdarzały się momenty chaotyczne, za dużo prowadziliśmy piłkę, przez co brakowało płynności, a zwiększały się straty. Powinniśmy szybciej podejmować decyzje jeśli chodzi o podanie czy wyjście z akcją i przyspieszenie gry. Kolejną bramkę zdobył po ładnym strzale z dystansu Mateusz Panewski, a końcowy wynik ustalił Maksymilian Roguła. Brawa dla chłopaków, że pokazali charakter, ładną grę, zaangażowanie. Przed nami długa przerwa, którą zapełnimy sobie sparingami, aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej.

Ruch Chorzów - Orbita Bukowno 4:0 (2:0)

1:0 -  Wach, 8min..
2:0 -  Wójtowicz, 35 min. (karny) 
3:0 -  Panewski, 47 min
4:0 - Roguła, 54 min. 

Skład: Biecki, Panewski, Skop, Pleban, Sommer, Parchettka, Wojtek, Wach, Parkitny, Wawrzyniuk, Wójtowicz / Urbańczyk, Mazurek, Winciersz, Żurek, Góralczyk, Roguła, Grzyb

Następny mecz: koniec rundy jesiennej

Źródło: własne