U15:,,Każdy mógł coś wziąć dla siebie'' - Podsumowanie sezonu trampkarzy


Trampkarze, którzy rozgrywali swoje mecze w II lidze wojewódzkiej zajęli w zakończonej rundzie miejsce na najniższym stopniu podium. Po 14 kolejkach na ich koncie widnieje liczba 30 punktów, które zdobyli dzięki 10 zwycięstwom. Wysokie miejsce mogą zawdzięczać swojej dobrej grze obronnej, bo tracąc jedynie 18 bramek byli najszczelniejszą defensywą w lidze. Za to wysokie liczby są po drugiej stronie, bo licznik goli zdobytych zatrzymał się na liczbie 48.

 

U15: ''chłopcy zagrali na przyzwoitym poziomie'' - Wygrana w derbach na koniec rundy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 Ruch Chorzów - Józefka Chorzów 2:0

Trener Piotr Bogusz: W ostatnim spotkaniu derbowym z Józefką chłopcy zagrali na przyzwoitym poziomie, stwarzając wiele ciekawych i przemyślanych akcji i z tych wielu dogodnych sytuacji wykorzystali dwie. Gole zdobyli Traczyk po indywidualnej akcji i Lenert, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Sonity. Dziękuję wszystkim, a w szczególności Danielowi Lankoczowi, który rozegrał ostatnie spotkanie w barwach Ruchu Chorzów.

U15: ''Takie mecze wpływają na rozwój'' - Grad bramek w meczu trampkarzy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 Ruch Chorzów - Akademia 2012 Jaworzno 4:5

Trener Piotr Bogusz: Ciężkie spotkanie ze względu na grę przeciwnika, dlatego że grał w niskiej obronie. Mieliśmy też trochę problemów z warunkami fizycznymi napastników rywala. Początkowa faza meczu to utrata przez nas dwóch bramek, które jednak udało nam się odrobić. Potem mecz był dość wyrównany, bramki padały z jednej i z drugiej strony. Cieszę się, bo graliśmy w piłkę i konstruowaliśmy sobie fajne sytuacje do zdobycia bramki, na które przeciwnik odpowiadał długimi podaniami. Uważam, że należy pochwalić chłopców, takie mecze jak ten, właśnie ze względu na chęć gry krótkimi podaniami wpływają realnie na ich rozwój.

 

U15: ''Przestawiliśmy się po przerwie '' - Wyjazdowe zwycięstwo trampkarzy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów 1:3

Trener Jan Sochań: Wygraliśmy, choć nie był to nasz najlepszy mecz jeśli chodzi o styl gry. W pierwszej połowie graliśmy dosyć słabo, ale udało nam się te połowę wygrać, może głównie dzięki indywidualnością. Przeciwnik miał też swoje sytuacje, a gra była chaotyczna, ze względu na małe specyficzne boisko, na którym trudno się gra. Natomiast po przerwie trochę ,,przestawiliśmy się'' i zaczęliśmy kontrolować sytuację na boisku. Przeciwnik praktycznie nie dochodził do głosu, a my mieliśmy jeszcze więcej swoich sytuacji. Po zdobyciu trzeciej bramki uspokoiliśmy sytuację.

U15: ''zabrakło udokumentowania przewagi'' - domowa porażka trampkarzy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 Ruch Chorzów - Ruch Radzionków 1:2

Trener Piotr Bogusz: Choć przegraliśmy to rozegraliśmy dobre spotkanie. Graliśmy w piłkę i konstruowaliśmy sobie składne akcje, natomiast zabrakło nam udokumentowania tego w postaci bramek. Przeciwnik grał w niskiej obronie i w początkowych fazach meczu ciężko było nam przedostać się pod jego bramkę. Niestety dwa razy rywal wyprowadził skuteczny kontratak, który zakończył się bramkami. Z przebiegu spotkania można być zadowolonym z chłopców, ponieważ graliśmy dobry mecz, a każdy był w niego w pełni zaangażowany.

U15: ''Pokazaliśmy pełne zaangażownie'' - Raków zwycięża w Częstochowie

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 2:1

Trener Piotr Bogusz: W dzisiejszym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość Rakowa, który był dobrze dysponowany. My również zagraliśmy dobre spotkanie. Nasza bramka była zwieńczeniem bardzo dobrej akcji zespołowej. W końcówce pierwszej połowy Raków nie wykorzystał rzutu karnego, ponieważ świetną interwencją wykazał się Sęktas. Trzeba przyznać, że nasz bramkarz rozegrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Druga połowa to momenty przewagi Rakowa, które jednak nie zostały udokumentowane golem. W końcowych minutach, kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, to rywal zdobył zwycięskiego gola. Pokazaliśmy dzisiaj pełne zaangażowanie, za co dziękuje wszystkim chłopcom. Mamy swoje problemy, a pomimo to potrafiliśmy zagrać w bardzo dobrym stylu.

U15: ''Nie było to nasze najlepsze spotkanie'' - Zwycięstwo w derbach

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 Józefka Chorzów - Ruch Chorzów 0:2

Trener Piotr Bogusz: Mecz z zespołem Józefki Chorzów nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Graliśmy wolno i przewidywalnie, często podejmując złe decyzje. Wynik meczu już w pierwszej połowie ustalił Robert Urbanek, który zdobył dwie bramki.

U15: ''To było fajne spotkanie'' - Domowe zwycięstwo trampkarzy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 Ruch Chorzów - LKS Zieloni Żarki 4:1

Trener Piotr Bogusz: Myślę, że fajne spotkanie zobaczyli dzisiaj kibice. Przeciwnicy zagrali otwarty futbol, dlatego mecz był ciekawy dla oka. Początek był wyrównany, ale udało nam się strzelić dwie bramki, po których przejęliśmy inicjatywę. W drugiej połowie dołożyliśmy kolejną bramkę, a po nieporozumieniu w naszych szeregach swoje trafienie zaliczył również przeciwnik. Po straconej bramce dalej jednak kontrolowaliśmy spotkanie i tworzyliśmy sobie kolejne sytuację. Ciesze się, że do końca byliśmy skoncentrowani na osiągnięciu dobrego wyniku, choć szkoda jeszcze kilku niewykorzystanych sytuacji. Jak zawsze dziękuję zawodnikom za ich zaangażowanie włożone w to spotkanie. W kolejną sobotę czeka nas ciekawy mecz z Józefką, który rozegramy na naturalnej nawierzchni.

Poprawiono: środa, 20, kwiecień 2022 18:31

Odsłony: 151

Czytaj więcej: U15: ''To było fajne spotkanie'' - Domowe zwycięstwo trampkarzy

U15: ''Samo spotkanie na duży plus'' - Trampkarze przegrywają w Jaworznie

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

Akademia 2012 Jaworzno - Ruch Chorzów 1:0

Trener Piotr Bogusz: Mecz mimo porażki zdecydowanie na naszą korzyść. Byliśmy zespołem lepszym, ale niestety w pierwszej połowie przytrafił nam się błąd przy wyprowadzaniu piłki, po którym straciliśmy gola. Nie podłamało nas to jednak i tworzyliśmy sobie dogodne sytuacje bramkowe, których nie wykorzystywaliśmy, nie potrafiliśmy więc zdobyć bramki wyrównującej, a następnie kolejnej, która udokumentowałaby naszą przewagę. Samo spotkanie na duży plus. Chłopcy zagrali dobry mecz, z którego możemy być zadowoleni.

U15: ''Zagraliśmy dobre spotkanie'' - domowa wygrana trampkarzy

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

 Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 3:0

Trener Piotr Bogusz: Mecz w początkowych fazach bardzo wyrównany. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy udokumentować przewagi. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. W drugiej połowie po drobnych roszadach zdobyliśmy w końcu gola i mogliśmy grać swobodnie, czego owocem były kolejne bramki. Trzeba przyznać, że było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu z czego się bardzo cieszymy.

Poprawiono: poniedziałek, 04, kwiecień 2022 15:27

Odsłony: 161

Czytaj więcej: U15: ''Zagraliśmy dobre spotkanie'' - domowa wygrana trampkarzy

U15: ''Prezentowaliśmy się lepiej'' - wygrana po meczu walki

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

Ruch Radzionków - Ruch Chorzów 3:4

Trener Piotr Bogusz: Zagraliśmy na pewno słabiej, niż ostatnio z Rakowem. Zagraliśmy natomiast ambitniej i walczyliśmy do ostatniego gwizdka arbitra. To duży plus, że tak się zaprezentowaliśmy. Zespół Radzionkowa wybierał proste sposoby przedostania się pod nasze pole karne i właśnie po jednej z takich długich piłek straciliśmy bramkę. Szybko odpowiedzieliśmy na to jednak świetnym golem Lenerta. W ciągu meczu nadziewaliśmy się na kontry rywala i mieliśmy problem z wygrywaniem górnych piłek. Podsumowując jednak wizualnie prezentowaliśmy się lepiej od rywala, który miał także dobrych zawodników. W drugiej połowie zagraliśmy płynniej i tworzyliśmy sobie sytuacje. Tak jak wspomniałem wcześniej, graliśmy do końca i nawet nietrafiony rzut karny nas nie zdeprymował. Musimy na przyszłość wystrzegać się prostych błędów w defensywie i poprawić naszą skuteczność w sytuacjach, które sobie kreujemy.

Poprawiono: sobota, 26, marzec 2022 17:33

Odsłony: 195

Czytaj więcej: U15: ''Prezentowaliśmy się lepiej'' - wygrana po meczu walki

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności