U-15/2002: ''Mankamenty te są napiętnowane'' - bez argumentów w Szopienicach

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

UKS SZOPIENICE - RUCH CHORZÓW 7:0

Trener Sławomir Podlas: Niestety, przegraliśmy dzisiaj bardzo wysoko z przeciwnikiem, który dysponował zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi. Na wielu pozycjach różnica we wzroście wynosiła 50 - 60 cm i wyglądało to tak, jakbyśmy grali z chłopcami dwa lata starszymi. Przede wszystkim uwidoczniły się u nas braki w umiejętnościach. Przy takiej różnicy w warunkach fizycznych mankamenty te są napiętnowane.

U-15/2002: Mateusz Maciejowski z powołaniem na konsultację

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach zawiadomił, że 19 kwietnia w Sosnowcu odbędzie się konsultacja szkoleniowa Reprezentacji Ślaskiego ZPN - roczniki 2002.

Miło nam poinformować, że w gronie powołanych z tego rocznika znalazł się zawodnik naszej Akademii  Mateusz Maciejowski

Życzymy powodzenia!

Poprawiono: wtorek, 18, kwiecień 2017 08:50

Odsłony: 36

U-15/2002: "Gonitwa, by odrobić straty" - remis po słabym spotkaniu

RUCH CHORZÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 2:2

Trener Sławomir Podlas: Podsumowując mecz mogę powiedzieć krótko, że zagraliśmy bardzo słabo - szybko stracone dwie bramki i gonitwa, by odrobić straty. Nasza gra nie była płynna, chaotyczna, a rozgrywane akcje nie miały wykończenia. W tygodniu czeka nas ciężka praca, by kolejny mecz zagrać już lepiej i szybko zapomnieć o tym spotkaniu.

Poprawiono: sobota, 08, kwiecień 2017 08:57

Odsłony: 121

Serdeczne życzenia dla trenera Marcina Poloka!

W dniu dzisiejszym swoje 30 urodziny obchodzi trener Marcin Polok, który w Akademii odpowiada za szkolenie grup U-15.

Życzymy jak najwięcej zdrowia i uśmiechu, jak najmniej trosk, szczęścia i powodzenia w życiu prywatnym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Panie Trenerze wszystkiego najlepszego i Sto Lat!

Poprawiono: wtorek, 04, kwiecień 2017 08:36

Odsłony: 364

U-15/2002: ''Korekty przyniosły efekt" - trzy bramki i trzy punkty z Górnikiem

GÓRNIK JAWORZNO - RUCH CHORZÓW 0:3

Trener Sławomir Podlas: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba. Zawiodła przede wszystkim jakość tego, co robimy na boisku czli podania i konstruowanie akcji. Pomimo tego, że dominowaliśmy, to nasza gra nie była składna i nie zagrażaliśmy przeciwnikowi pod bramką. Rozmowa w czasie przerwy i wprowadzone korekty przyniosły efekt, bo tuż po gwizdku rozpoczynajacym drugą połowę szybko zdobyliśmy gole.

U-15/2002: Mateusz Maciejowski ponownie w Kadrze Śląska!

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach zawiadomił, że 5 kwietnia  w Dzierżonowie odbędzie się mecz IV kolejki z Dolnośląskim ZPN. Spotkanie to poprzedzi dwudniowe zgrupowanie w Sosnowcu.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny uznanie w oczach trenerów prowadzących Kadrę zdobył nasz bramkarz, Mateusz Maciejowski i znalazł się on w gronie osiemnastu powołanych na mecz.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy meczu "na zero z tyłu"!

Poprawiono: piątek, 31, marzec 2017 15:01