2012: Weekendowe turnieje orlików

W słoneczny weekend 11-12 czerwca dwie drużyny orlików młodszych z rocznika 2012 wzięły udział w dwóch turniejach, które w końcowym rozrachunku udało im się wygrać!

W sobotę pierwsza z drużyn udało się do Chrzanowa, aby wziąć udział w Turnieju o Puchar Akademii 21. Chłopcy z bilansem 5 zwycięstw oraz jednego remisu uplasowali się na najwyższym szczeblu podium. Turniej podzielony był na dwa etapy - fazę grupową i fazę pucharową. Niebiescy zanotowali następujące wyniki:

 

AP 21 Chrzanów - Ruch Chorzów 0:1

Ruch Chorzów - Górnik Libiąż 4:0

Ruch Chorzów - Kabel Kraków 3:0

Ruch Chorzów - Unia Oświęcim 1:1

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 2:1

Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 5:4

Kadra: Kapuśniok, Bargiel, Jaron, Jurczenia, Michałek, Podstawski, Raczkowiak, Klaużyński, Pawlik, Buczek; trenerzy: Albert Michalik i Marcin Polok

 

Druga z drużyn w niedzielny poranek wzięła udział w rozgrywkach pod nazwą ,,Szukamy następcy Ernesta Pohla'', które zorganizowane zostały na obiektach Slavii Ruda Śląska. W rozgrywkach z drużynami Gwiazdy Ruda Śląska, Stali Zabrze oraz dwóch drużyn gospodarzy turniej odnieśliśmy 3 zwycięstwa oraz jeden remis co uplasowało nas na pierwszym miejscu w klasyfikacji.

Kadra: Dalecki, Nowak, Kiołbasa, Roman-Otte, Winkler, Jaron, Lenart, Buczek, Jurczenia; trener: Artur Olszewski

Postawa w obydwu turniejach jest zwieńczeniem pracy wykonanej na treningach kończącego się już sezonu. Dziękujemy za zaangażowanie trenerom i rodzicom, którzy dokładają cegiełki do rozwoju swoich pociech.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności