Adlerki ruszają pełną parą!

W dniu dzisiejszym najmłodsi z ligowych "Adlerków", czyli zawodnicy urodzeni w roku 2013 zadebiutują w rozgrywkach Ligi Żaka. Jest ona rozgrywana w systemie turniejowym, a więc w jeden dzień Niebieskie Bajtle rozegrają kilka spotkań. 

W piątkowe popołudnie, o godzinie 17:30 dwie drużyny z rocznika 2013 zainaugurują weekend gier w tej kategorii wiekowej. Na obiektach Stadionu Śląskiego zmierzą się z KS Espaniolą Gliwice oraz Gwiazdą Ruda Śląska. 

W dniu jutrzejszym wystartuje z kolei Liga Żaka chłopców z rocznika 2012, do której zgłoszone zostały także dwa zespoły.

Pierwszy z nich uda się do Świętochłowic, gdzie od godz. 10.30 rozegra mecze ze Śląskiem Świętochłowice, Orlikiem Ruda Śląska, AKS -em Mikołów i UKS AP Champions, natomiast drugi zespół swoje spotkania rozegra w Rudzie Śląskiej, a ich rywalami będą: Gwiazda Ruda Śląska, Rozwój Katowice i LKS Pogoń Imielin. Start turnieju o godz. 12.30. 

Link do terminarza "Adlerków" znajduję się TUTAJ.

Dodajmy, że drużyna rocznika 2012 weźmie również udział w zabrzańskim Turnieju im. Włodzimierza Lubańskiego. Odbędzie się on w niedzielę na obiektach Walki Makoszowy. 

Trzymamy kciuki!  

Źródło: własne 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności