Wielu z Was zostało pomocnikiem Świętego Mikołaja! Dziękujemy!

Uśmiech na twarzach dzieci to jedna z najcenniejszych rzeczy na świecie! W okolicach 6 grudnia było go w Chorzowie naprawdę dużo, a my cieszymy się niezmiernie, że przyczyniliśmy się do niego między innymi wspomagając tegoroczną akcję "Niebieskiego Mikołaja".

Pewnie nie wiecie, ale wielu z Was również zostało w tym roku pomocnikiem Świętego! To właśnie dzięki przekazaniu 1 % podatku na naszą Akademię czy UKS Ruch Chorzów dołożyliście swoją cegiełkę do wzbogacenia prezentów, które dzieci otrzymały z rąk przybysza z Bieguna Północnego! Dziękujemy Wam i zapewniamy, że to jeszcze nie koniec!

Mikołaj, oczywiście, nie zapomniał o naszych starszych zawodnikach z klas sportowych! Oni również otrzymali upominek w postaci dedykowanego bidonu oraz kalendarza drużynowego!

Jako, że pojawia się wiele pytań o możliwość nabycia tych kalendarzy, informujemy, że jak co roku każdy może dokupić ich dowolną ilość! 

Dodatkowo z okazji nadchodzącego 100-lecia naszego klubu do sprzedaży trafiło 100 kalendarzy z wszystkimi drużynami naszej Akademii!

Pytajcie o nie trenerów prowadzących, wpłaćcie cegiełkę, a my zysk ze sprzedaży również przeznaczymy na naszych zawodników! 

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, za których sprawą na ustach kilkuset dzieci pojawił się uśmiech! 

Relację z Niebieskiego Mikołaja, a także galerię zdjęć możecie znaleźć TUTAJ

Podglądowy kalendarz drużynowy: 

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności