2013: Maluchy na turnieju pod balonem!

W minioną sobotę kolejna z naszych drużyn maluchów wzięła udział w chorzowskim turnieju pod balonem, którego organizatorem był Sport Park Budowlani. Tym razem do walki na boisku przystąpił nasz rocznik 2013! 

Trener Marek Rozwadowski:  Wiele emocji towarzyszyło grupie chłopców z rocznika 2013, bowiem na turnieju, który odbył się w Chorzowie, a organizatorem był Sport Park Budowlani stawiło się 8 zespołów w tym reprezentanci Ruchu Chorzów.

W pierwszej fazie turnieju zespół "Niebieskich" rywalizował w grupie B, w której pokonał zespoły: AKS Mikołów i LZS Górki Śląskie oraz Górnikiem Zabrze. W drugiej fazie dwa najlepsze zespoły z grupy A i B spotkały się ze sobą, a poziom był bardzo wysoki. Nasz zespół wygrał tu z rywalami z Kuźnicy Katowice, dalej uległ drużynie Rekord Bielsko Biała i ponownie w rewanżu Górnikowi Zabrze. Celem głównym turnieju była przede wszystkim dobra zabawa i aktywne spędzenie sobotniego dnia z piłką. Na zakończenie turnieju dla każdego zawodnik czekał pamiątkowy medal za uczestnictwo i wysiłek.

WYNIKI SPOTKAŃ

Faza grupowa 

LZS Górki Śląskie - AP RUCH Chorzów 2:3
AKS Mikołów - Ruch Chorzów 1:2
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 4-0

Grupa mistrzowska

Ruch Chorzów - Kuźnica Katowice 3:2 
Ruch Chorzów - BTS Rekord Bielsko - Biała 1-4
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1-4

Kadra: Piekacz, Kubica, Białas, Otto, Matyjaszczyk, Szymczyk, Bibel, Kotuła, Boryczka

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności