Zapraszamy na najstarsze derby Górnego Śląska!

Już jutro, w sobotę 26 października, na stadionie przy ul. Cichej odbędą się najstarsze derby Górnego Śląska, w których Ruch Chorzów zmierzy się z Polonią Bytom. Początek spotkania zaplanowano na godz. 19.20, ale my zapraszamy wszystkich na Cichą 6 już wcześniej!

O godzinie 18.20 nasz narybek z rocznika 2011 oraz 2012 zmierzy się w towarzyskich meczach z rówieśnikami z Polonii, poza tym każdy z Was będzie mógł zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja!  Na trybunach zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na akcję "Niebieski Mikołaj". Zebrane środki zostaną przeznaczone na świąteczne prezenty dla dzieci przebywających w szpitalach, domach dziecka i nie tylko! 

Biletów nie pozostało już wiele, ale przypominamy, że zawodnicy naszej Akademii wchodzą na mecze Ruchu za darmo! Wystarczy zgłosić się na bramę wejściową obok strefy kibica "Grzybka" i podać swoje nazwisko! 

Czeka nas prawdziwe piłkarskie święto! To jak? Widzimy się jutro na Cichej 6? 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności