U7/2012: Dziesięć spotkań pod balonem - Niebiescy wystąpili w chorzowskim turnieju /foto/

W dniu dzisiejszym nasz narybek z rocznika 2012 wziął udział w chorzowskim turnieju, którego organizatorem był Sport Park Budowlani.

Na starcie imprezy zameldowało się sześć drużyn, które w meczach odbywających się na sztucznej nawierzchni pod balonem rozegrały ze sobą dwunastominutowe mecze oraz dziesięciominutowe rewanże. I tak młodym "Niebieskim" przyszło się zmierzyć z AKS-em Mikołów, GKS-em Jastrzębie, Pogonią Imielin, Football4Pro oraz LKS-em Górki Śląskie. 

Trener Albert Michalik: W dzisiejszym turnieju rozegraliśmy aż 10 spotkań, a w każdym z nich chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Nie zabrakło dużego zaangażowania, a przede wszystkim było widać, że zawodnicy świetnie się bawili. Duża ilość spotkań sprawiła, że czas oczekiwania na kolejny mecz był bardzo krótki, co niewątpliwie można zaliczyć na plus turnieju. Przede wszystkim chciałem podziękować chłopcom za to, że pewne aspekty, które ćwiczymy na treningach przełożyły się na dzisiejsze mecze.

Dodajmy, że w turnieju nie było prowadzonej klasyfikacji - liczyły się przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

Kadra turniejowa: Jaron, Nikodem, Glik-Witkowski, Lampert, Górny, Jonek, Perdijć, Kwaśniok, Pawlik, Bargiel

Źródło: własne