2011 - 2016: Plan treningów w okresie jesienno - zimowym

Wprowadzone obostrzenia związane z pandemią Covid-19 podtrzymały możliwość prowadzenia zorganizowanej formy aktywności sportowej jednak bez udziału publiczności.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich Rodziców dzieci z grup naborowych "AdleRki" z gorącą prośbą o przyprowadzenie dzieci i oddanie ich pod opiekę trenerów przy wejściu na halę Football-on, a w przypadku roczników starszych przy bramie wejściowej na Kresy. Prosimy o punktualność, a najlepiej przybycie kilka minut wcześniej przed planowanym treningiem.
Prosimy również o nie przyprowadzanie na zajęcia dzieci z oznakami przeziębienia (katar, kaszel itp.).

Poniżej prezentujemy plan treningów "AdleRkóww", który w założeniu ma obowiązywać przez cały okres jesienno - zimowy. 

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas zajęcia były bezpieczne, a wymagane procedury były przestrzegane zgodnie z rządowymi wytycznymi.

Poprawiono: niedziela, 18, październik 2020 17:21

Odsłony: 177

Czytaj więcej: 2011 - 2016: Plan treningów w okresie jesienno - zimowym

Rozgrywki ligi żaków zawieszone!

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Katowice, po konsultacji z Klubami, zawiesza do odwołania rozgrywki Ligi Żaków F1 - 2012 i F2 - 2013.

Powyższa decyzja została podjęta w związku z pogarszającą się w naszym kraju oraz regionie sytuacją epidemiczną, a przede wszystkim w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników. Mamy również na uwadze fakt, że w najbliższą sobotę wejdzie w życie nowe rozporządzenie Rady Ministrów zaostrzające ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. Zgodnie z nowymi zasadami mecze piłkarskie w Polsce będą się odbywać bez udziału publiczności (rodzice). 

Poprawiono: piątek, 16, październik 2020 11:56

Odsłony: 35

Czytaj więcej: Rozgrywki ligi żaków zawieszone!

Informacja o treningach w Football-on

Szanowni Rodzice!

W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 informujemy, że treningi w rudzkim Football-on będą odbywać się zgodnie z planem. 

Zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od zarządu Football-on rodzice czy też opiekunowie nie będą mogli jednak wejść na teren obiektu, dlatego też zwracamy się do Państwa  z gorącą prośbą o przyprowadzenie dzieci i oddanie ich pod opiekę trenerów przy wejściu na halę. Prosimy o punktualność, a najlepiej przybycie kilka minut wcześniej przed planowanym treningiem.

Jako, że Ruda Śląska znalazła się w tzw. czerwonej strefie obowiązuje w niej zakaz  grupowania się powyżej 10 osób.  Liczymy na wspólną odpowiedzialność i stosowanie się do wyznaczonych zasad.

Poprawiono: czwartek, 15, październik 2020 18:19

Odsłony: 261

Czytaj więcej: Informacja o treningach w Football-on

2016 - 2011: Plan treningów AdleRków na kolejne dni.

Pierwsze godziny treningów na obiektach Football-on już za nami! Cieszymy się, że warunki, w jakich przyjdzie trenować naszym drużynom AdleRków w najbliższych miesiącach spotkały się z uznaniem rodziców oraz młodych zawodników!

Poniżej prezentujemy grafik zajęć na kolejne trzy dni:  

Środa, 14 października - Football-on: 

U5 (2016) - godz. 17.00 - 18.00

U8 (2013) - godz. 18.15 - 19.30 

Poprawiono: wtorek, 13, październik 2020 17:31

Odsłony: 459

Czytaj więcej: 2016 - 2011: Plan treningów AdleRków na kolejne dni.

2016 - 2011: Z Kresów na Football-on przechodzimy już dziś!

Nadzwyczajne sytuacje wymagają natychmiastowych działań! Jak widać za oknem pogoda nie sprzyja i według prognoz nie będzie w najbliższym  czasie sprzyjać treningom na dworze, dlatego też dla dobra naszych AdleRków dołożyliśmy wszelkich starań, aby już dziś przejść z boiska na hale Footbal-on w Rudzie Śląskiej. 

Cieszymy się, że jest to możliwe, dlatego informujemy, że począwszy od dnia dzisiejszego treningi grup naborowych "AdleRki" odbywać się będą na  rudzkich halach, które mieszczą się przy ul. Czarnoleśnej 22. 

Poniżej prezentujemy grafik treningów na dzień dzisiejszy oraz jutrzejszy: 

Poprawiono: wtorek, 13, październik 2020 17:00

Odsłony: 743

Czytaj więcej: 2016 - 2011: Z Kresów na Football-on przechodzimy już dziś!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności