Trener Robert Krajcer żegna się z naszą Akademią

Po sześciu latach pracy, odpowiedzialny za szkolenie dzieci z grup naborowych, trener Robert Krajcer żegna się z naszą Akademią.

 

Trenerowi Robertowi dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w kształtowanie umiejętności, jak i charakterów naszych zawodników.

Życzymy dalszego rozwoju na podłożu zawodowym, pomyślności w życiu osobistym, a także osiągnięcia wyznaczonych sobie celów.

 

Poprawiono: niedziela, 02, sierpień 2020 12:13

Odsłony: 34

Czytaj więcej: Trener Robert Krajcer żegna się z naszą Akademią

2016 - 2011: Zapraszamy na treningi! Startujemy 3 sierpnia!

Nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych rozwiązań!
Ten rok na pewno jest inny od poprzednich, dlatego też sierpniowe "Wakacje z Ruchem" rozpoczęły się w lipcu, a zwyczajowe wrześniowe treningi wznawiamy również wcześniej, bo już za tydzień!

Zapraszamy dzieci z roczników 2011- 2016 na treningi, które począwszy od poniedziałku, 3 sierpnia będą się odbywać na boiskach Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie przy ul. Wolności 139. 

Szczegółowy harmonogram treningów dostępny jest na końcu artykułu, a także TUTAJ. 

Poprawiono: piątek, 31, lipiec 2020 17:22

Odsłony: 1015

Czytaj więcej: 2016 - 2011: Zapraszamy na treningi! Startujemy 3 sierpnia!

''Cieszę się, że nadszedł ten czas'' - Tomasz Foszmańczyk trenerem Niebieskiego narybku!

Treningi grup naborowych rozpoczną się już 3 sierpnia, tymczasem w ich sztabie szkoleniowym, jak co roku, nastąpiło kilka zmian i przetasowań. Z naszą Akademią pożegnał się Krzysztof Hałgas (o czym pisaliśmy tutaj), z drugiej strony zyskaliśmy nowego trenera w osobie zawodnika pierwszej drużyny Ruchu, Tomasza Foszmańczyka, który zajmie się rozwojem piłkarskim naszych drużyn U10 (rocznik 2011) oraz U5 (rocznik 2016).

Przeczytajcie jak zrodził się pomysł na nową rolę kapitana "Niebieskich", kiedy znalazł czas na zrobienie licencji trenerskiej UEFA B, a także jak pogodzi obowiązki piłkarza oraz trenera!

Finał ''Wakacji z Ruchem'' - zasady wejścia na trybunę dla widzów

Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie zajęcia w ramach tegorocznej akcji "Wakacje z Ruchem". Tradycyjnie odbędą się one na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej 6, a my bardzo się cieszymy, że pomimo wcześniejszych obostrzeń na trybunie będą mogli jednak zasiąść bliscy naszych milusińskich!

Uwaga! Każdy, kto zdecyduje się na przyjście w czwartek, 30 lipca na Stadion zobowiązany jest do przestrzegania poniższych zasad. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie!

Poprawiono: poniedziałek, 27, lipiec 2020 13:05

Odsłony: 149

Czytaj więcej: Finał ''Wakacji z Ruchem'' - zasady wejścia na trybunę dla widzów

Niebieski Tydzień ExtRa - szczegółowy plan oraz informacje

Już w poniedziałek rozpoczynamy akcję "Niebieski Tydzień ExtRa". Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne. Prosimy rodziców uczestników o dokładne zapoznanie się z nimi!

Szczegółowy plan na każdy dzień naszej akcji dostępny jest  TUTAJ, jak również w rozwinięciu artykułu. 

Codzienne zbiórki zostały wyznaczone na parking przy Strefie Kibica mieszczącej się na ul. Cichej 6. Prosimy o punktualność! 

Obowiązkowym wyposażeniem dziecka jest: maseczka lub chusta, nakrycie głowy, niegazowany napój, spakowany w osobny woreczek / plecak strój treningowy oraz obuwie treningowe. We wtorek i czwartek obowiązuje koszulka "Wakacji z Ruchem"!
Opcjonalnie: drugie śniadanie, kieszonkowe.

Poprawiono: piątek, 24, lipiec 2020 09:25

Odsłony: 242

Czytaj więcej: Niebieski Tydzień ExtRa - szczegółowy plan oraz informacje

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności