U7/2012: Dziesięć spotkań pod balonem - Niebiescy wystąpili w chorzowskim turnieju /foto/

W dniu dzisiejszym nasz narybek z rocznika 2012 wziął udział w chorzowskim turnieju, którego organizatorem był Sport Park Budowlani.

Na starcie imprezy zameldowało się sześć drużyn, które w meczach odbywających się na sztucznej nawierzchni pod balonem rozegrały ze sobą dwunastominutowe mecze oraz dziesięciominutowe rewanże. I tak młodym "Niebieskim" przyszło się zmierzyć z AKS-em Mikołów, GKS-em Jastrzębie, Pogonią Imielin, Football4Pro oraz LKS-em Górki Śląskie. 

Trener Albert Michalik: W dzisiejszym turnieju rozegraliśmy aż 10 spotkań, a w każdym z nich chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Urodziny trenera Łukasza Berety! Sto lat!

Dziś swoje 28. urodziny świętuje Koordynator grup naborowych, Łukasz Bereta, który w naszej Akademii odpowiada również za szkolenie grup U9 oraz U6.

Z tej okazji składamy mu najlepsze życzenia zdrowia, wiele pozytywnej energii, sukcesów w pracy szkoleniowej, jak najczęstszych powodów do radości, a w życiu osobistym wszelkiej pomyślności!

Wszystkiego „Niebieskiego”!

 

Poprawiono: czwartek, 10, styczeń 2019 14:27

Odsłony: 75

Wspieramy rozwój ''Niebieskiej'' Młodzieży - 1% dla UKS-u Ruch Chorzów

Z początkiem 2019 roku UKS Ruch Chorzów wznawia akcję „Niebieski 1%”. Każdy podatnik może w swoim rozliczeniu podatkowym bezpłatnie i niezależnie od wysokości swoich dochodów przekazać 1% swojego podatku na organizację pożytku publicznego, jaką jest Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów.

UKS Ruch Chorzów chcąc stale podnosić poziom szkolenia, wyposażenia i przeciwdziałania patologiom społecznym poprzez sport dzieci i młodzieży zwraca się w uprzejmą prośbą o wsparcie z tego tytułu. Można to uczynić w sposób tradycyjny wpisując numer KRS (0000346319) w pole nr 123 w druku PIT-37 lub korzystając z Programu e-pity (kliknij tutaj), gdzie nasz numer KRS jest wstawiony automatycznie.

2008 - 2014: Przerwa świąteczna w treningach

Informujemy, że w tym roku treningi grup naborowych, tj. roczników 2008 - 2014 będą się odbywały do piątku, 21 grudnia, włącznie.

Na kolejne zajęcia zapraszamy naszych milusińskich po Nowym Roku w czwartek oraz piątek, tj. 3-go oraz 4-go stycznia, zgodnie z harmonogramem zajęć. 

 

Poprawiono: środa, 19, grudzień 2018 12:11

Odsłony: 94

U10: Niebiescy zmierzyli się z GKS-em Bełchatów

Nasi zawodnicy z rocznika 2010 zmierzyli się w dniu dzisiejszym w meczu towarzyskim z rówieśnikami GKS-u Bełchatów. 

Trener Robert KrajcerPomimo niskiej temperatury rozegraliśmy dzisiaj kolejny sparing, a tym razem naszym przeciwnikiem był zespół GKS-u Bełchatów. Mecz był rozgrywany równocześnie na dwóch boiskach, przez co intensywność była bardzo duża. Do Chorzowa przyjechała dobra drużyna, dzięki czemu nasi zawodnicy zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Mecz był ekscytujący i obfitował w wiele bramek.

Poprawiono: poniedziałek, 17, grudzień 2018 10:48

Odsłony: 144

Czytaj więcej: U10: Niebiescy zmierzyli się z GKS-em Bełchatów

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski