2008-2013: Informacje dotyczące przerwy świątecznej oraz zamówionych strojów

Informujemy, że w tym roku treningi grup naborowych, tj. roczników 2008 - 2013 będą się odbywały do piątku, 22 grudnia, włącznie.
Z kolei po Nowym Roku zapraszamy dzieci na zajęcia począwszy od czwartku, 4 stycznia.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z otrzymaną informacją od dostawcy zamówionych strojów sportowych Adidas, na magazynach w całym kraju wciąż nie ma dostępności przedmiotowego sprzętu - przewidywany termin jego dostawy to połowa stycznia 2018 roku, choć może on ulec skróceniu.

Przepraszamy za wydłużający się okres oczekiwania i liczymy na Państwa zrozumienie. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zamówione komplety strojów sprowadzić dla naszych małych piłkarzy jak najszybciej.

Źródło: własne

Poprawiono: piątek, 15, grudzień 2017 14:20

Odsłony: 12

U8/2010: 3 wygrane, remis i przegrana w gliwickim turnieju

Rocznik 2010 to kolejna z naszych drużyn, która nie próżnowała podczas ubiegłego weekendu.

Podopieczni trenera Jakuba Brzozowskiego i Łukasza Molka wzięli udział w gliwickim turnieju, gdzie zmierzyli się z takimi drużynami jak Jastrząb Bielszowice, AP Gliwice, Gwarek Zabrze, Juventus Piekary Śląskie oraz z  zespołem gospodarzy, Millenium Gliwice.

Niebiescywygrali trzy spotkania, a pozostałe dwa zakończyły się wynikiem remisowym oraz porażką. 

W turnieju, jak to jest w zwyczaju u najmłodszych, nie była prowadzona klasyfikacja.

Poprawiono: poniedziałek, 11, grudzień 2017 14:26

Odsłony: 200

Czytaj więcej: U8/2010: 3 wygrane, remis i przegrana w gliwickim turnieju

2010 - 2011: Zmiana godziny piątkowych treningów z grupą Spartan

Informujemy, że począwszy od 8 grudnia, piątkowe zajęcia z grupą SPARTAN dla dzieci z roczników 2010 oraz 2011 zostają przeniesione z godziny 16.00 na godzinę 17.00. 

Przepraszamy za zaistniała zmianę i zapraszamy w najbliższy piątek o godz. 17.00. 

  

Poprawiono: poniedziałek, 04, grudzień 2017 18:29

Odsłony: 71

U6/2012: Historyczny turniej w Będzinie!

Maluchy z rocznika 2012 mają za sobą pierwsze, historyczne zmagania turniejowe - w niedzielę wzięły udział w Mikołajkowej imprezie, której organizatorem był Grodziec Będzin.

Trener Robert Krajcer: Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tak fajnie zorganizowanym turnieju. Wzięły w nim udział cztery drużyny, które zagrały ze sobą mecz i rewanż, a więc w sumie sześć meczów. Nie było prowadzonej klasyfikacji, bo w tym wieku najważniejsza jest przecież radość z grania i dobra zabawa. Powiem tylko, że chłopcy spisali się znakomicie!

Wyniki spotkań:

Poprawiono: poniedziałek, 11, grudzień 2017 12:12

Odsłony: 367

Czytaj więcej: U6/2012: Historyczny turniej w Będzinie!

2008-2013: W czwartek i piątek przynosimy na treningi czapki Świętego Mikołaja! Ho, Ho, Ho!

Wzorem roku ubiegłego prosimy wszystkie dzieci z grup naborowych, tj. roczników 2008 - 2013 o przyniesienie na czwartkowe i piątkowe zajęcia (tj. 7 oraz 8 grudnia) czapek świętego Mikołaja!

To będą iście mikołajkowe treningi :-)

Czekamy na Was! Ho, Ho, Ho!

 

Poprawiono: poniedziałek, 04, grudzień 2017 12:21

Odsłony: 307

Drugi dzień mikołajkowych treningów w obiektywie

Piątek - drugi dzień mikołajkowych treningów naszych grup naborowych.
Wzorem dnia poprzedniego pojawili się na nich zawodnicy Ruchu Chorzów - Artur Balicki, Adrian Dąbrowski, Dominik Małkowski oraz Paweł Starzyński, do których dołączyli tym razem Mateusz Bogusz i Bartłomiej Kulejewski.

Trzeba przyznać, że Adler miał niełatwe zadanie - sześć treningów w różnych miejscach Chorzowa. Nie sprawiło mu to jednak kłopotów i mógł ucieszyć swoją obecnością wszystkie Niebieskie maluchy.

Tradycyjnie granie, strzelanie karnych, odczytanie listu od Świętego Mikołaja i pamiątkowe zdjęcie, a przy tym wszystkim cała masa uśmiechu oraz radości - zobaczcie fotogalerię z piątkowych mikołajkowych treningów naszych milusińskich!

Poprawiono: sobota, 09, grudzień 2017 11:41

Odsłony: 238

Czytaj więcej: Drugi dzień mikołajkowych treningów w obiektywie

2009: ''Uśmiech nie schodził z twarzy'' - Niebiescy na podium Mikołajkowego Turnieju

Mikołajkowy Turniej Halowy - to kolejna z imprez sportowych, w której uczestniczyli nasi młodzi zawodnicy. Tym razem do rywalizacji przystąpił rocznik 2009, który w piętnastominutowych meczach zmierzył się z dwoma zespołami gospodarzy, tj. GTV Stadion Śląski, a także Gwiazdą Ruda Śląska, Ruchem Radzionków, Rekordem Bielsko - Biała oraz Gwarkiem Zabrze.

Niebiescy, po dwóch wygranych, trzech remisach i jednej porażce uplasowali się ostatecznie na trzecim miejscu. Statuetkę króla strzelców otrzymał Bartosz Gielezy, a najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Robert Sokołowicz. Brawo!

Trener Michał Winciersz: Tak się składa, że jest to pierwszy turniej tej drużyny pod moim szyldem. Zaliczę go na pewno do udanych.

2010-2011/ Ho! Ho! Ho! Mikołajkowe treningi w obiektywie!

6 grudnia, chyba najbardziej wyczekiwany przez dzieci dzień w roku.
Tym razem przypadł on w środę, kiedy to nie odbywają się zajęcia naszych grup naborowych, nie oznacza to jednak, że Święty Mikołaj zapomniał o Niebieskich maluchach!

I tak oto już następnego dnia podczas popołudniowych treningów nie zabrakło czerwonych akcentów... oraz tych niebiesko-żółtych i niebieskich, oczywiście.
Nasi najmłodsi odbyli zajęcia pod czujnym okiem, a jakże, Adlera! Mieli okazję przybić z nim "piątkę", rozegrać mecz, a nawet sprawdzić jak radzi sobie w obronie rzutów karnych.

W treningu brali również udział, jakże ważni, pomocnicy przybysza z odległej Laponii, których rolę pełnili zawodnicy Ruchu Chorzów - Artur Balicki, Adrian Dąbrowski, Dominik Małkowski oraz Paweł Starzyński!

W kilku słowach - masa uśmiechu, dobrej zabawy i radości najmłodszych - zapraszamy do

Poprawiono: sobota, 09, grudzień 2017 11:25

Odsłony: 225

Czytaj więcej: 2010-2011/ Ho! Ho! Ho! Mikołajkowe treningi w obiektywie!

2008-2013: Rozpoczęliśmy treningi na hali! /foto/

W ubiegły poniedziałek przenieśliśmy się z boiska na hale.

W tym roku treningi najmłodszych grup w naszej Akademii odbywają się trzech chorzowskich halach:

- SP nr 13 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Styczyńskiego 32;
- SP nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Dąbrowskiego 41;
- ZSS nr 2 im. Gerarda Cieślika, ul. Wolności 133;

Dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone przez grupę SPARTAN, prowadzone są z kolei na hali przy ul. Omańkowskiej 1.

Poprawiono: piątek, 03, listopad 2017 12:27

Odsłony: 694

Czytaj więcej: 2008-2013: Rozpoczęliśmy treningi na hali! /foto/

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski