Gotowi na spotkanie ze Świętym Mikołajem? Przyjdzie do Was 8 grudnia!

Drogie Niebieskie Bajtle! 

W tym roku Mikołaj postanowił nie odwiedzać Was zwyczajowo na treningach, a w zamian za to zaprasza Was na wielkie świętowanie w dniu 8 grudnia o godz. 13.00 na Halę MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie! 

Dzięki wspólnemu działaniu wszystkich mających na uwadze dobro naszego Klubu, czeka na Was moc atrakcji! Już o godzinie 10.00 rozpoczną się zmagania turniejowe roczników 2011 - 2012, na których, oczywiście, również możecie być obecni!

Od godziny 13.00 otwieramy dla Was turniej sprawnościowy, ale nie zabraknie też gry w Fifę, malowania twarzy, możliwości stworzenia własnych arcydzieł w kąciku plastycznym, występu chearleaderek, wizyty zawodników pierwszej drużyny, możliwości delektowania się popcornem i watą cukrową, a przede wszystkim spotkania ze Świętym Mikołajem, który przygotował dla Was okazałe podarunki! (W tajemnicy dodamy, że zorganizowanie tych prezentów było częściowo możliwe dzięki tegorocznej akcji "1 procent podatku dla Akademii"!)

Poprawiono: piątek, 06, grudzień 2019 09:30

Odsłony: 301

Czytaj więcej: Gotowi na spotkanie ze Świętym Mikołajem? Przyjdzie do Was 8 grudnia!

2012: Turniejowa sobota pod balonem!

W zeszłą sobotę nasz narybek z rocznika 2012 wziął udział w chorzowskim turnieju, którego organizatorem był Sport Park Budowlani.

Na starcie imprezy zameldowały się drużyny Rozwoju Katowice, APN-u Czeladź, Zagłęgie Sosnowiec, Skry Częstochowa, MUKP-u Dąbrowa Górnicza, Górnika Zabrze, Stadionu Śląskiego Chorzów, AKS-u Mikołów, LKS-u Górki Śląskie oraz naszej Akademii. 

Trener Albert Michalik: Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć na turnieju Sport Park Budowlani.

Poprawiono: poniedziałek, 02, grudzień 2019 11:02

Odsłony: 63

Czytaj więcej: 2012: Turniejowa sobota pod balonem!

2013: Maluchy na turnieju pod balonem!

W minioną sobotę kolejna z naszych drużyn maluchów wzięła udział w chorzowskim turnieju pod balonem, którego organizatorem był Sport Park Budowlani. Tym razem do walki na boisku przystąpił nasz rocznik 2013! 

Trener Marek Rozwadowski:  Wiele emocji towarzyszyło grupie chłopców z rocznika 2013, bowiem na turnieju, który odbył się w Chorzowie, a organizatorem był Sport Park Budowlani stawiło się 8 zespołów w tym reprezentanci Ruchu Chorzów.

Poprawiono: wtorek, 26, listopad 2019 10:43

Odsłony: 111

Czytaj więcej: 2013: Maluchy na turnieju pod balonem!