Terminarz: Wszystkie zespoły | = U11 - V Okręgowa Liga Orlików


Kolejka 1

piątek, 28.08.2020
17:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-GKS Urania Ruda Śl.7 - 3
17:00 AKS Mikołów-BKS Sparta Katowice2 - 9
17:00 APN Victoria Katowice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 2

wtorek, 01.09.2020
17:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-AKS Mikołów9 - 0
17:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-APN Victoria Katowice8 - 2
17:00 BKS Sparta Katowice-UKS Szopienice8 - 7

Kolejka 3

wtorek, 08.09.2020
17:00 AKS Mikołów-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów2 - 6
17:00 UKS Szopienice-GKS Gieksa Katowice S.A.3 - 4
17:00 APN Victoria Katowice-GKS Urania Ruda Śl.12 - 3
17:30 Ruch Chorzów S.A.-BKS Sparta Katowice3 - 1

Kolejka 4

piątek, 11.09.2020
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Ruch Chorzów S.A.8 - 5
16:30 APN Victoria Katowice-AKS Mikołów7 - 6
16:30 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-UKS Szopienice3 - 6
16:30 GKS Urania Ruda Śl.-BKS Sparta Katowice4 - 11

Kolejka 5

wtorek, 15.09.2020
16:30 BKS Sparta Katowice-GKS Gieksa Katowice S.A.4 - 6
16:30 UKS Szopienice-APN Victoria Katowice20 - 0
16:30 AKS Mikołów-GKS Urania Ruda Śl.9 - 4
17:30 Ruch Chorzów S.A.-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów8 - 3

Kolejka 2

czwartek, 17.09.2020
17:00 GKS Urania Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A.1 - 10

Kolejka 6

wtorek, 22.09.2020
16:00 APN Victoria Katowice-Ruch Chorzów S.A.2 - 14
17:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-BKS Sparta Katowice2 - 7
17:00 AKS Mikołów-UKS Szopienice3 - 14
17:00 GKS Urania Ruda Śl.-GKS Gieksa Katowice S.A.2 - 13

Kolejka 1

piątek, 25.09.2020
17:00 UKS Szopienice-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 7

wtorek, 29.09.2020
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _
16:00 UKS Szopienice-GKS Urania Ruda Śl._ - _
16:30 BKS Sparta Katowice-APN Victoria Katowice_ - _
17:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 8

wtorek, 06.10.2020
15:30 Ruch Chorzów S.A.-UKS Szopienice_ - _
17:00 BKS Sparta Katowice-AKS Mikołów_ - _
17:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-APN Victoria Katowice_ - _
17:00 GKS Urania Ruda Śl.-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _

Kolejka 9

wtorek, 13.10.2020
15:30 Ruch Chorzów S.A.-GKS Urania Ruda Śl._ - _
17:00 APN Victoria Katowice-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _
17:00 AKS Mikołów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
17:00 UKS Szopienice-BKS Sparta Katowice_ - _

Kolejka 10

wtorek, 20.10.2020
16:30 BKS Sparta Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
17:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-UKS Szopienice_ - _
17:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-AKS Mikołów_ - _
17:00 GKS Urania Ruda Śl.-APN Victoria Katowice_ - _

Kolejka 11

wtorek, 27.10.2020
14:30 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
17:00 AKS Mikołów-APN Victoria Katowice_ - _
17:00 BKS Sparta Katowice-GKS Urania Ruda Śl._ - _
17:00 UKS Szopienice-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _

Kolejka 12

wtorek, 03.11.2020
14:30 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
17:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-BKS Sparta Katowice_ - _
17:00 APN Victoria Katowice-UKS Szopienice_ - _
17:00 GKS Urania Ruda Śl.-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 13

wtorek, 10.11.2020
14:30 Ruch Chorzów S.A.-APN Victoria Katowice_ - _
17:00 UKS Szopienice-AKS Mikołów_ - _
17:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-GKS Urania Ruda Śl._ - _
17:00 BKS Sparta Katowice-AKS Wyzwolenie Cez Chorzów_ - _

Kolejka 14

wtorek, 17.11.2020
14:30 AKS Mikołów-Ruch Chorzów S.A._ - _
17:00 AKS Wyzwolenie Cez Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
17:00 GKS Urania Ruda Śl.-UKS Szopienice_ - _
17:00 APN Victoria Katowice-BKS Sparta Katowice_ - _

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności