U-11/2007: Pierwszy sparing po rozgrywkach ligowych na plus!

W dniu wczorajszym drużyna Jakuba Brzozowskiego i Łukasza Molka rozegrała za południową granicą Polski mecz kontrolny z MFK Vitkowice. Po golach Sęktasa, Kiełtyki, Cieślika , Ramsa , Muskietorza , Leksa i trafieniu samobójczym Niebiescy pokonali czeski zespół 7:4.

Trener Jakub Brzozowski: Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się zmierzyć z tak wymagającym zespołem, jak drużyna z Ostrawy. Na pewno takie sparingi są bardzo wartościowe dla całej drużyny, zwłaszcza że zagraliśmy dzisiaj na trzy składy i każdy zawodnik przebywał na boisku minimum 30 minut.

Był to otwarty mecz, oba zespoły stworzyły sobie dużo sytuacji, ale dzisiaj w końcu nasza skuteczność pod bramką rywala była dużo lepsza, niż w poprzednich meczach. Podsumowując zagraliśmy dobry mecz - widać, że praca na treningach przynosi zamierzony skutek, z czego na pewno się cieszymy. Mimo, że zakończyliśmy już rundę, to nie zwalniamy tempa i już w sobotę podejmiemy na własnym boisku w meczu sparingowym KSZO Ostrowiec.

 Źródło: własne 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski