U11: ''Granie długimi podaniami niczego nie uczy'' - podsumowanie jesieni

Drużyna naszych orlików występująca jesienią w najwyższej lidze rozgrywkowej (IV) jedenastolatków wygrała zaledwie jeden mecz uzyskując bilans bramkowy 24:171.

Trener Łukasz Joniec zapewnia jednak, że postępy są widoczne, a dzięki solidnej pracy i stuprocentowemu zaangażowaniu nadejdą rezultaty w postaci zarówno dobrej gry, jak i wyniku.

Trener Łukasz Joniec: Pierwsza runda tego sezonu za nami. Początki bywają trudne i tworząc nową drużynę na pewno potrzebujemy dużo czasu, aby stworzyć dobrą atmosferę w drużynie, a przede wszystkim na naukę elementów technicznych.

Poprawiono: poniedziałek, 02, grudzień 2019 07:34

Odsłony: 145

2009: Powołania do Kadry Podokręgu!

Jak zawiadomił Wydział Szkolenia Podokręgu Katowice, w dniu 9 listopada br. na obiektach MKS Siemianowiczanka odbędzie się konsultacja szkoleniowa organizowana dla zawodników rocznika 2009

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie wyróżnionych powołaniem znalazło się trzech zawodników naszej Akademii: Igor Sprot,  Filip Chodzidło oraz Dominik Molerus

Ogromne gratulacje! Życzymy powodzenia!

Poprawiono: czwartek, 14, listopad 2019 13:28

Odsłony: 401

Życzenia dla trenera Łukasza Jońca!

W dniu dzisiejszym z życzeniami spieszymy do trenera naszych orlików U11, Łukasza Jońca, który obchodzi swoje 35. urodziny.

W tym szczególnym dla niego dniu życzymy mu przede wszystkim zdrowia, pomyślności, pogody ducha na co dzień oraz satysfakcji w życiu prywatnym, jak  i zawodowym.

Wszystkiego Najlepszego!

Poprawiono: wtorek, 29, październik 2019 19:34

Odsłony: 65

U11 - U10 Liga: wyniki spotkań orlików

U11  IV Okręgowa Liga Orlików

02.09, godz. 18.00  Ruch Chorzów - SRS Gwiazda Ruda Śl. 1:5 (1:0)

Bramka: Molerus

Skład: Sprot, Bibel, Molerus, Czyba, Grymel, Klepczyński, Kucap, Molerus, Szczepaniak, Ullmann, Wietek, Boguta; trener: Łukasz Joniec

Poprawiono: piątek, 06, wrzesień 2019 08:26

Odsłony: 215

Seria zgrupowań w Szaflarach dobiega końca - /foto/

Jutro zakończy się ostatni tegoroczny obóz w Szaflarach.
W ciągu ostatnich trzech tygodni sześć drużyn naszej Akademii przebywało u podnóża Tatra przygotowując się do startu nowego sezonu.

Oprócz dwóch treningów dziennie, nasi zawodnicy rozegrali spotkania kontrolne, odwiedzili miejscowe Termy "Gorący Potok", a wieczory spędzali na wykładach dotyczących m.in. zdrowego żywienia.

Poprawiono: piątek, 23, sierpień 2019 10:14

Odsłony: 369

U11/2008: ''Bardzo dobry mecz'' - wygrana w derbach Chorzowa

III WOJEWÓDZKA LIGA ORLIKÓW

STADION ŚLĄSKI CHORZÓW -  RUCH CHORZÓW 2:8

Trener Łukasz Joniec: Ostatnim meczem sezonu były derby Chorzowa, które zakończyły się naszą zasłużoną wygraną. Tworzyliśmy więcej sytuacji strzeleckich i byliśmy bardziej skuteczni. Od samego początku przejęliśmy inicjatywę, przeważaliśmy i ładnie budowaliśmy akcje w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika. Jedynym minusem było to, że brakowało ostatniego celnego podania. W pewnym momencie przed przerwą na kilka minut zepchnęliśmy Stadion do defensywy, próbowaliśmy atakować prawą i lewą stroną, ale schodząc na przerwę wygrywaliśmy tylko 2:0. Przeciwnik też miał kilka swoich okazji, ale dobrze bronił nasz bramkarz lub wracali obrońcy, którzy dobrze zachowywali się w asekuracji.

Poprawiono: poniedziałek, 17, czerwiec 2019 21:02