Terminarz: Wszystkie zespoły | = U12 - IV Okręgowa Liga Młodzików Młodszych


Kolejka 1

sobota, 29.08.2020
11:00 KS Stadion Śląski-GKS Gieksa Katowice S.A.1 - 1
11:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-KS Górnik 09 Mysłowice0 - 3
11:00 MKS Śląsk Świętochłowice-AKS Mikołów1 - 5
środa, 02.09.2020
17:30 Ruch Chorzów S.A.-SKS Gwiazda Ruda Śląska1 - 4

Kolejka 2

sobota, 05.09.2020
11:00 AKS Mikołów-Ruch Chorzów S.A.6 - 2
11:00 KS Stadion Śląski-MKS Śląsk Świętochłowice6 - 1
11:00 SKS Gwiazda Ruda Śląska-UKS Jedność Siemianowice Śląskie5 - 0
11:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Górnik 09 Mysłowice1 - 3

Kolejka 3

środa, 09.09.2020
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-SKS Gwiazda Ruda Śląska0 - 1
16:30 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-AKS Mikołów5 - 2
16:30 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Gieksa Katowice S.A.0 - 6
17:30 Ruch Chorzów S.A.-KS Stadion Śląski0 - 8

Kolejka 4

sobota, 12.09.2020
09:00 MKS Śląsk Świętochłowice-Ruch Chorzów S.A.1 - 2
11:00 AKS Mikołów-KS Górnik 09 Mysłowice7 - 1
niedziela, 13.09.2020
09:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-SKS Gwiazda Ruda Śląska1 - 1

Kolejka 5

sobota, 19.09.2020
09:00 SKS Gwiazda Ruda Śląska-AKS Mikołów3 - 0
11:00 KS Górnik 09 Mysłowice-KS Stadion Śląski1 - 1
14:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice S.A.0 - 15
niedziela, 20.09.2020
09:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-MKS Śląsk Świętochłowice4 - 0

Kolejka 6

środa, 23.09.2020
16:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Jedność Siemianowice Śląskie5 - 7
16:00 KS Stadion Śląski-SKS Gwiazda Ruda Śląska0 - 1
16:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-AKS Mikołów1 - 7

Kolejka 7

sobota, 26.09.2020
11:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-GKS Gieksa Katowice S.A.0 - 4
11:00 SKS Gwiazda Ruda Śląska-MKS Śląsk Świętochłowice6 - 2
11:00 KS Górnik 09 Mysłowice-Ruch Chorzów S.A.3 - 1
13:00 AKS Mikołów-KS Stadion Śląski1 - 3

Kolejka 6

środa, 30.09.2020
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Górnik 09 Mysłowice0 - 3

Kolejka 4

16:00 KS Stadion Śląski-UKS Jedność Siemianowice Śląskie8 - 1

Kolejka 8

sobota, 03.10.2020
09:00 SKS Gwiazda Ruda Śląska-Ruch Chorzów S.A.4 - 1
11:00 AKS Mikołów-MKS Śląsk Świętochłowice8 - 0
15:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Stadion Śląski3 - 2

Kolejka 9

sobota, 10.10.2020
11:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS Mikołów_ - _
11:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-SKS Gwiazda Ruda Śląska_ - _
11:00 KS Górnik 09 Mysłowice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
11:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Stadion Śląski_ - _

Kolejka 8

środa, 14.10.2020
15:30 KS Górnik 09 Mysłowice-UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _

Kolejka 10

sobota, 17.10.2020
11:00 AKS Mikołów-UKS Jedność Siemianowice Śląskie8 - 2
11:00 SKS Gwiazda Ruda Śląska-KS Górnik 09 Mysłowice1 - 0
11:00 KS Stadion Śląski-Ruch Chorzów S.A.8 - 0
11:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-MKS Śląsk Świętochłowice4 - 0

Kolejka 11

sobota, 24.10.2020
11:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _

Kolejka 12

sobota, 07.11.2020
11:00 AKS Mikołów-SKS Gwiazda Ruda Śląska_ - _
11:00 KS Stadion Śląski-KS Górnik 09 Mysłowice_ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 MKS Śląsk Świętochłowice-UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _

Kolejka 13

sobota, 14.11.2020
11:00 KS Górnik 09 Mysłowice-MKS Śląsk Świętochłowice_ - _
11:00 UKS Jedność Siemianowice Śląskie-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 SKS Gwiazda Ruda Śląska-KS Stadion Śląski_ - _
11:00 AKS Mikołów-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 14

niedziela, 22.11.2020
11:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-UKS Jedność Siemianowice Śląskie_ - _
11:00 MKS Śląsk Świętochłowice-SKS Gwiazda Ruda Śląska_ - _
11:00 MKS Śląsk Świętochłowice-SKS Gwiazda Ruda Śląska_ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Górnik 09 Mysłowice_ - _

Kolejka 11

Jeszcze nie zakończono
-- : -- SKS Gwiazda Ruda Śląska-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
-- : -- KS Górnik 09 Mysłowice-AKS Mikołów_ - _
-- : -- UKS Jedność Siemianowice Śląskie-KS Stadion Śląski_ - _

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności