Terminarz : --U-12 IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH--06

Kolejka 1

niedziela, 27.08.2017
13:00 UKS Sprint Katowice-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 GKS Gieksa 2 Katowice-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
13:00 GKS Grunwald Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
13:00 1 FC Katowice-LKS Pogoń Imielin_ - _

Kolejka 2

czwartek, 31.08.2017
16:30 UKS Jedność S-Śl-LKS Pogoń Imielin_ - _
16:30 Ruch Chorzów S.A.-1 FC Katowice_ - _
16:30 SRS Orlik Ruda Śl.-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _
16:30 UKS Sprint Katowice-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _

Kolejka 3

niedziela, 03.09.2017
13:00 GKS Gieksa 2 Katowice-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 GKS Grunwald Ruda Śl.-UKS Sprint Katowice_ - _
13:00 1 FC Katowice-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
13:00 LKS Pogoń Imielin-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 4

niedziela, 10.09.2017
13:00 UKS Jedność S-Śl-Ruch Chorzów S.A._ - _
13:00 SRS Orlik Ruda Śl.-LKS Pogoń Imielin_ - _
13:00 UKS Sprint Katowice-1 FC Katowice_ - _
13:00 GKS Gieksa 2 Katowice-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _

Kolejka 5

niedziela, 17.09.2017
13:00 GKS Grunwald Ruda Śl.-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 1 FC Katowice-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
13:00 LKS Pogoń Imielin-UKS Sprint Katowice_ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _

Kolejka 6

niedziela, 24.09.2017
13:00 UKS Jedność S-Śl-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
13:00 UKS Sprint Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
13:00 GKS Gieksa 2 Katowice-LKS Pogoń Imielin_ - _
13:00 GKS Grunwald Ruda Śl.-1 FC Katowice_ - _

Kolejka 7

niedziela, 01.10.2017
13:00 1 FC Katowice-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 LKS Pogoń Imielin-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
13:00 SRS Orlik Ruda Śl.-UKS Sprint Katowice_ - _

Kolejka 8

niedziela, 08.10.2017
13:00 UKS Jedność S-Śl-UKS Sprint Katowice_ - _
13:00 SRS Orlik Ruda Śl.-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _
13:00 LKS Pogoń Imielin-1 FC Katowice_ - _

Kolejka 9

niedziela, 15.10.2017
13:00 LKS Pogoń Imielin-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 1 FC Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
13:00 GKS Grunwald Ruda Śl.-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
13:00 GKS Gieksa 2 Katowice-UKS Sprint Katowice_ - _
13:00 UKS Jedność S-Śl-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
13:00 UKS Sprint Katowice-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _
13:00 SRS Orlik Ruda Śl.-1 FC Katowice_ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-LKS Pogoń Imielin_ - _

Kolejka 11

niedziela, 29.10.2017
13:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 LKS Pogoń Imielin-SRS Orlik Ruda Śl._ - _
13:00 1 FC Katowice-UKS Sprint Katowice_ - _
13:00 GKS Grunwald Ruda Śl.-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _

Kolejka 12

niedziela, 05.11.2017
13:00 UKS Jedność S-Śl-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _
13:00 GKS Gieksa 2 Katowice-1 FC Katowice_ - _
13:00 UKS Sprint Katowice-LKS Pogoń Imielin_ - _
13:00 SRS Orlik Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 13

niedziela, 12.11.2017
13:00 SRS Orlik Ruda Śl.-UKS Jedność S-Śl_ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Sprint Katowice_ - _
13:00 LKS Pogoń Imielin-GKS Gieksa 2 Katowice_ - _
13:00 1 FC Katowice-GKS Grunwald Ruda Śl._ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski