2003(B): Wygrana z Naprzodem Świętochłowice

Po dwóch porażkach na początku rundy z GKS Katowice i z UKS Ruch Chorzów, gościliśmy u siebie zespół Naprzodu Świętochłowice. Na początku ku zaskoczeniu szybko straciliśmy dwie bramki, jednak mecz trwa 60 minut i na przerwę schodziliśmy prowadząc 4-3.

 

W drugiej połowie dalej realizowaliśmy nasze założenia, przede wszystkich podejmowaliśmy dobre decyzję na boisku, w odpowiednim momencie podejmowany był drybling i w dobrym momencie podanie co przełożyło się na kolejne cztery bramki dla Niebieskich. Końcowy wynik 8-3 na pewno cieszy i motywuję do dalszych treningów a takżę do podnoszenia naszych umięjętności. Należy podkreślić że w rundzie jesiennej ulegliśmy w Świętochłowicach 7-3.

RUCH CHORZÓW SA - Naprzód Świętochłowice 8:3

Skład: Oskar Kontny, Rafał Rzepka, Beniamin Smagorowicz, Damian Parchettka, Szymon Nycek, Mateusz Wiedemann, Dawid Paprotny, Mateusz Drabina, Brajan Krasowiecki, Dawid Domagała, Diego Michalik,  Piotr Wach, Adrian Orliński, Marek Nowrot, Jan Kudlek, Filip Parkitny.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski