U12/2007: ''Praca na treningach przełoży się na efekty'' - Grunwald pierwszym rywalem młodzików młodszych

Jutro rundę jesienną nowego sezonu zainaugurują nasi młodzicy młodsi, którzy o godz. 17.00 zmierzą się na własnym terenie z Grunwaldem Ruda Śląska. 

W bieżącym sezonie trenerem drużyny naszych młodzików młodszych występujących w V Lidze Katowickiej zostali trenerzy Sławomir Podlas oraz Marcin Polok.

Trener Sławomir Podlas: Jutro ruszają rozgrywki, do których przygotowywaliśmy się od miesiąca. W sierpniu, wraz z trenerem Marcinem Polokiem objęliśmy nową drużynę i rozpoczęliśmy szkolenie od treningów na własnych obiektach. Następnie wyjechaliśmy na obóz do Szaflar, gdzie w doskonałych warunkach pobytowo - treningowych mogliśmy realizować postawione sobie cele. 

Głównym z nich przede wszystkim jest podnoszenie umiejętności każdego zawodnika, drugorzędnym to zwycięstwa w meczach sparingowych czy też mistrzowskich. Tak więc do rozgrywek przystępujemy pełni optymizmu i z nadzieją, że codzienna praca na treningach przełoży się na odpowiednie efekty w postaci coraz to lepszej gry każdego z naszych wychowanków. Grupa to fajny zespół chłopaków prezentujący dobry poziom piłkarski i jak wspomniałem na początku będziemy skupiać się na rozwoju sprawności ogólnej i umiejętności czysto piłkarskich. Przed nami sobotni mecz z Grunwaldem Ruda Śląska, który odbędzie się o godzinie 17.00 na Kresach. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim rodziców.

Wyniki spotkań ligowych:

LKS Szaflary - Ruch Chorzów U12 -  2:9 
Bramki: Bogusz - 4, Kapuśniak - 2, Sęktas. Moczulski, Pastuszka

Ruch Chorzów U13 - Ruch Chorzów U12  - 10:3

TERMINARZ: V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

Źródło: własne