U12: ''Naszą dewizą było zaangażowanie'' - Podsumowanie młodzików młodszych

Zespół trenera Sławomira Podlasa, który rywalizował w IV lidze okręgowej uplasował się na czwartej lokacie w klasyfikacji końcowej. Siedem zwycięstw, dwa remisy i pięć porażek złożyły się na bilans 23 punktów. Młodzicy młodsi zdołali zdobyć w trakcie minionej rundy 40 bramek, tracąc przy tym 25 goli.

U12: ''Nasza gra mogła się podobać' - Efektowne zwycięstwo na koniec sezonu

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

 Ruch Chorzów - Orzeł Mokre 5:0

Trener Sławomir Podlas: To był ostatni nasz mecz w tym sezonie, który zakończyliśmy efektownym zwycięstwem. Od samego początku to my byliśmy zdecydowanie stroną dominującą na boisku. Konstruowaliśmy fajne, składne akcje, których niestety wielokrotnie nie kończyliśmy zdobyciem bramki. W pierwszej połowie strzeliliśmy tylko jednego gola, a sytuacji 100% mieliśmy wiele. Nie mniej jednak nasza gra w tej części meczu mogła się wszystkim podobać. Druga polowa to nadal nasza dominacja. W tej części meczu byliśmy zdecydowanie skuteczniejsi, a sytuacje bramkowe, które sobie tworzyliśmy, już częściej zamienialiśmy na gole. Brawo dla chłopaków za ten kolejny fajny mecz, brawo za cały sezon, i WIELKIE DZIĘKUJĘ dla wszystkich rodziców za okazaną pomoc.

U12: ''Takie zwycięstwo cieszy podwójnie'' - Zwycięstwo po golu w ostatniej minucie

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁ. U12

Jastrząb Bielszowice - Ruch Chorzów 1:2

Trener Sławomir Podlas: Takie zwycięstwo, cieszy i smakuje podwójnie. Dziś zasłużone zwycięstwo odnieśliśmy strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie spotkania. Mecz mógł się wszystkim podobać. Od początku to my dominowaliśmy na boisku stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. Jedna z nich po fajnym precyzyjnym strzale zamieniliśmy na gola. Gospodarze kilka razy próbowali zagrozić naszej bramce ale bardzo dobra gra środkowych obrońców i bramkarza skutecznie ograniczała poczynania napastników Jastrzębia. W drugiej połowie mecz się nieco wyrównał czego konsekwencją była wyrównującą bramka dla gospodarzy. Szybka reakcja na straconego gola i dokonane roszady w ustawieniu zawodników okazały się decydujące o losach tego meczu. Bramka przesuniętego obrońcy na pozycje nr. 9 dala nam trzy punkty i pokazał ze zawsze należy walczyć do samego końca. Radość po ostatnim gwizdku sędziego była przeogromna. BRAWO CHŁOPCY !!!!

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności