Obóz w Barcicach zakończony - Niebiescy wracają do Chorzowa /foto/

Drużyny U11 oraz U12 zakończyły obóz przygotowawczy w Barcicach  - zawodnicy wraz z kadrą szkoleniową ostatni tydzień spędzili w Ośrodku Las Vegas.

Podczas siedmiu dni zgrupowania młodzi Niebiescy nie tylko  intensywnie trenowali na miejscowych boiskach i hali, ale również rozegrali mecze kontrolne z rówieśnikami z Dunajca Nowy Sącz, o czym opowiedzieli nam trenerzy Sławomir Podlas oraz Łukasz Joniec. 

Trener Sławomir Podlas: Na obóz w Barcicach wyjechaliśmy prawie w komplecie, bez jednego zawodnika. Bardzo mnie to zadowoliło, bo wiedziałem, że będziemy mogli realizować nasze założenia szkoleniowe całą drużyną.

Plan sparingów i turniejów w okresie przygotowawczym (2)

Harmonogram i wyniki meczów kontrolnych w okresie przygotowawczym dostępny jest TUTAJ 

Poprawiono: niedziela, 20, styczeń 2019 11:55

Odsłony: 45

U12/2007: ''Chłopcy wiedzą, że reprezentują zasłużoną markę'' - wygrana z Unią, przypieczętowany awans

V KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW 1:4 

Zwycięstwem z Unią Kosztowy nasza drużyna młodzików młodszych potwierdziła, że wywalczony na dwie kolejki przed końcem rundy awans należał się jej bezapelacyjnie. 

Podopieczni Sławomira Podlasa wygrali 13. z 14. spotkań zdobywając przy tym aż 70 bramek i tracąc zaledwie 10. 
Niebiescy wyprzedzili w tabeli Slavię Ruda Śląska o sześć, a Unię o osiem punktów, a dzięki znakomitej postawie wiosną zagrają w lidze czwartej. Gratulujemy!

Trener Sławomir Podlas: Zwycięsko zakończyliśmy tę rundę rozgrywek. Dzisiejsza wygrana cieszy podwójnie, ponieważ wygraliśmy z drużyną, która jako jedyna w pierwszej fazie zdołała nas pokonać i "skraść" nam punkty, a poza tym przypieczętowaliśmy nią awans, który w pełni nam się należy.