U-12/2005: ''Żal niewykorzystanych sytuacji'' - przegrywamy z Gieksą

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW 3:2

Trener Jakub Brzozowski: Niestety przegraliśmy w Katowicach - szkoda, bo prowadziliśmy do przerwy 2:1. Wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą, ale druga połowa ułożyła się zupełnie nie po naszej myśli. Najpierw Gieksa wyrównała, a później po kuriozalnej sytuacji i nieporozumieniu bramkarza z obrońcą straciliśmy trzeciego gola. Po tej bramce, pomimo prób, nie byliśmy w stanie już się podnieść. Żal niewykorzystanych sytuacji, bo w całym meczu mieliśmy ich sporo.

U-12/2005: ''Gratulacje dla obu drużyn'' - wygrana w derbach Ruchu /foto/

UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 1:4

Trener Piotr Bogusz: Dzisiaj mogliśmy zobaczyć ciekawe widowisko, spotkały się dwie dobre drużyny. Cieszymy się przede wszystkim ze skuteczności Dawida Ryszczyka, który zdobył trzy bramki. Na pochwałę zasługuje jednak cały zespół, który zagrał z dużym zaangażowaniem. W pierwszej połowie byliśmy lepsi, udokumentowaliśmy to zdobyciem dwóch bramek.

Tygodniowy raport ligowy - trzy remisy, bilans zwycięstw i przegranych na zero

Wielkimi krokami zbliża się kolejny weekend, pora więc na tradycyjne podsumowanie tego, co działo się na ligowych boiskach w ostatnich dniach.

W trzynastu spotkaniach trzykrotnie dzieliliśmy się punktami, natomiast bilans zwycięstw i porażek wyszedł na zero. Pięć razy schodziliśmy z boiska pokonani, w tej samej liczbie mogliśmy się cieszyć z wygranych.
Zgromadzeni na trybunach widzowie zobaczyli w sumie 67 bramek, z czego 45 było autorstwa zawodników Niebieskich.