Terminarz: Wszystkie zespoły | = U13 - III Wojewódzka Liga Młodzików


Kolejka 1

niedziela, 30.08.2020
09:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Stadion Śląski1 - 3
13:00 MUKP Dąbrowa Górnicza-Zagłębie S,A, Sosnowiec1 - 3
13:00 BKS Sparta Katowice-GKS Gieksa Katowice3 - 0
13:00 UKS Jedynka Łazy-LKS Pogoń Imielin3 - 0

Kolejka 2

niedziela, 06.09.2020
09:00 Ruch Chorzów S.A.-UKS Jedynka Łazy5 - 4
13:00 LKS Pogoń Imielin-BKS Sparta Katowice2 - 1
13:00 KS Stadion Śląski-Zagłębie S,A, Sosnowiec6 - 0
13:00 GKS Gieksa Katowice-MUKP Dąbrowa Górnicza0 - 5

Kolejka 3

czwartek, 10.09.2020
16:00 BKS Sparta Katowice-Ruch Chorzów S.A.1 - 3
16:30 Zagłębie S,A, Sosnowiec-GKS Gieksa Katowice3 - 1
16:30 MUKP Dąbrowa Górnicza-LKS Pogoń Imielin3 - 0
17:00 UKS Jedynka Łazy-KS Stadion Śląski2 - 6

Kolejka 4

sobota, 12.09.2020
12:00 Ruch Chorzów S.A.-MUKP Dąbrowa Górnicza1 - 1
niedziela, 13.09.2020
10:00 UKS Jedynka Łazy-BKS Sparta Katowice1 - 2
10:00 LKS Pogoń Imielin-Zagłębie S,A, Sosnowiec3 - 3
14:00 KS Stadion Śląski-GKS Gieksa Katowice5 - 0

Kolejka 5

sobota, 19.09.2020
09:00 GKS Gieksa Katowice-LKS Pogoń Imielin0 - 0
16:00 BKS Sparta Katowice-KS Stadion Śląski0 - 6
niedziela, 20.09.2020
13:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-Ruch Chorzów S.A.1 - 8
13:00 MUKP Dąbrowa Górnicza-UKS Jedynka Łazy1 - 1

Kolejka 6

czwartek, 24.09.2020
16:00 BKS Sparta Katowice-MUKP Dąbrowa Górnicza2 - 3
16:00 KS Stadion Śląski-LKS Pogoń Imielin5 - 1
17:00 UKS Jedynka Łazy-Zagłębie S,A, Sosnowiec5 - 1
17:30 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice3 - 2

Kolejka 7

niedziela, 27.09.2020
10:00 LKS Pogoń Imielin-Ruch Chorzów S.A.1 - 1
13:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-BKS Sparta Katowice0 - 0
13:00 GKS Gieksa Katowice-UKS Jedynka Łazy0 - 5
13:00 MUKP Dąbrowa Górnicza-KS Stadion Śląski0 - 2

Kolejka 8

niedziela, 04.10.2020
10:00 LKS Pogoń Imielin-UKS Jedynka Łazy0 - 3
11:00 KS Stadion Śląski-Ruch Chorzów S.A.2 - 0
13:00 GKS Gieksa Katowice-BKS Sparta Katowice1 - 2
czwartek, 08.10.2020
16:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-MUKP Dąbrowa Górnicza2 - 0

Kolejka 9

sobota, 10.10.2020
13:00 BKS Sparta Katowice-LKS Pogoń Imielin1 - 1
niedziela, 11.10.2020
10:00 UKS Jedynka Łazy-Ruch Chorzów S.A.1 - 1
13:00 MUKP Dąbrowa Górnicza-GKS Gieksa Katowice1 - 3
15:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-KS Stadion Śląski0 - 3

Kolejka 10

niedziela, 18.10.2020
09:00 GKS Gieksa Katowice-Zagłębie S,A, Sosnowiec1 - 4
09:00 LKS Pogoń Imielin-MUKP Dąbrowa Górnicza0 - 1
09:00 KS Stadion Śląski-UKS Jedynka Łazy1 - 0
13:00 Ruch Chorzów S.A.-BKS Sparta Katowice5 - 2

Kolejka 11

niedziela, 25.10.2020
09:00 BKS Sparta Katowice-UKS Jedynka Łazy1 - 5
09:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-LKS Pogoń Imielin5 - 0
09:00 GKS Gieksa Katowice-KS Stadion Śląski0 - 3
13:00 MUKP Dąbrowa Górnicza-Ruch Chorzów S.A.0 - 5

Kolejka 12

czwartek, 29.10.2020
09:00 LKS Pogoń Imielin-GKS Gieksa Katowice2 - 0
sobota, 07.11.2020
12:00 KS Stadion Śląski-BKS Sparta Katowice2 - 0
niedziela, 08.11.2020
11:00 UKS Jedynka Łazy-MUKP Dąbrowa Górnicza9 - 2
14:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie S,A, Sosnowiec1 - 3

Kolejka 13

niedziela, 15.11.2020
09:00 MUKP Dąbrowa Górnicza-BKS Sparta Katowice3 - 7
09:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-UKS Jedynka Łazy1 - 3
13:00 GKS Gieksa Katowice-Ruch Chorzów S.A.0 - 1

Kolejka 14

niedziela, 22.11.2020
09:00 UKS Jedynka Łazy-GKS Gieksa Katowice2 - 1
09:00 BKS Sparta Katowice-Zagłębie S,A, Sosnowiec2 - 1
09:00 KS Stadion Śląski-MUKP Dąbrowa Górnicza8 - 2
13:00 Ruch Chorzów S.A.-LKS Pogoń Imielin6 - 2

Kolejka 13

wtorek, 24.11.2020
09:00 LKS Pogoń Imielin-KS Stadion Śląski0 - 4

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności